Czarnoprochowe szaleństwo...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Nduro
Bywalec
Posty: 135
Rejestracja: śr 07.mar.2018 - 20:51
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Moja broń: .45.54.58

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: Nduro »

Awatar użytkownika
KUKUŁKA
Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: wt 01.lip.2014 - 07:17
Lokalizacja: POGÓRZE SUDECKIE
Moja broń:

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: KUKUŁKA »

Zobaczysz , jak Ci co teraz kupili będą chcieli sprzedać swoje rewolwerki za cenę którą zapłacili :shock: A głupawka zakupowa wydaje mi się że zaczyna wygasać-dużo nowych rewolwerów zaczyna pojawiać się w formie licytacji- sondowanie, ile ludki są w stanie jeszcze zapłacić.
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: FunkyKoval5 »

Nduro pisze: czw 16.kwie.2020 - 11:05 Chyba mamy rekordzistę
https://www.olx.pl/oferta/rewolwer-remi ... EkLr3.html
Może by dał się namówić na zamianę...na np.nowego Sharpsa... :-D
wombat
Posty: 11
Rejestracja: sob 18.sty.2020 - 20:21
Moja broń: enfield 1861

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: wombat »

Proch też już widziałem za 250 zł
Zmierza ku normalności
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: Arab »

E tam mówią że po 1 k chodzi ! ? Nie wiem nie znam się jestem przejazdem :D
Awatar użytkownika
Roland
Posty: 54
Rejestracja: wt 20.mar.2018 - 22:44
Moja broń: brak

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: Roland »

Nie wydaje mi sie, ze ceny wroca do "normalnych". Troche obserwuje juz rynek CP i ceny ida tylko w jedna strone - ciagle do gory - przynajmniej w polsce. Juz przed epidemia bardziej oplacalo mi sie sciagac bron CP z niemiec z eguna albo zamawiac z francji niz kupowac na naszym rynku.

Janusze beda zawsze januszami, skoro kupili za 4k albo 5k to w zyciu nie sprzedaja za mniej. Nasi lokalni handlarze pojda za trendem i zostawia zawyzone ceny.

Obym sie mylil...

Na szczescie moja kolekcja juz jest kompletna... Co chcialem miec to mam. I niech sobie lezy, nawet jak przestane strzelac :) Kiedys jak powiedzialem znajomym z klubu ze kolekcjonowanie replik CP traktuje jako inwestycje to mnie wysmiali. A tu no popatrz...
Awatar użytkownika
KUKUŁKA
Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: wt 01.lip.2014 - 07:17
Lokalizacja: POGÓRZE SUDECKIE
Moja broń:

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: KUKUŁKA »

Roland ,Przyjacielu -spadną ceny , spadną- jeśli skończy się ta głupawka apokaliptyczna a rynek się nasyci , nikt nie będzie kisił niepotrzebnych strzeladeł. Jaki interes będą miały sklepy w handlowaniu bronią która nie będzie już schodziła po tych głupich cenach?
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 560
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Gdyby tylko tyle oszustwa na rynku nie bylo.
Jeszcze co najmniej dwie sztuki bym chcial miec. Drugiego Remingtona w oxydzie i z niemiecka lufa na zawody, i jakiegos malego do kieszeni(bo...czemu nie?). Ale wacham sie kupic uzywane od ludzi ktorych nie znam.
To tu bym kupil, gdyby to byl jakis wiarogodny kolega z forum: https://www.olx.pl/oferta/remington-poc ... 5b1da27ca4
Awatar użytkownika
KUKUŁKA
Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: wt 01.lip.2014 - 07:17
Lokalizacja: POGÓRZE SUDECKIE
Moja broń:

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: KUKUŁKA »

Żeby było najtaniej.Kup Remingtona Lothar Walther i mu obetnij lufę :; :-D
A tak serio -musiałbyś popykać z Pocketa najpierw - nie wiadomo czy by Ci się spodobał .
Ostatnio zmieniony czw 16.kwie.2020 - 18:53 przez KUKUŁKA, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 560
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

KUKUŁKA pisze: czw 16.kwie.2020 - 18:51 Żeby było najtaniej.Kup Remingtona Lothar Walther i mu obetnij lufę :; :-D
To by bylo jak kupic ogiera bojowego i mu uciac...juz wiesz. :-D
Chociaz, juz na youtube widzialem Remingtony skrocone, i to wcale tak zle nie wygladalo. :P
PS: I to jest moze jedyna rzecz ktora dla mnie robi Colty interesujace: Mozliwosc zmiany lufy.

PS2: Pockiet naladowany Szwaicarem az pod kule i bez kaszy? Moze jednak armata.
Awatar użytkownika
KUKUŁKA
Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: wt 01.lip.2014 - 07:17
Lokalizacja: POGÓRZE SUDECKIE
Moja broń:

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: KUKUŁKA »

Jak pisałem wcześniej- nie napalaj się-najpierw wymęcz to co masz. Przy okazji ktoś może da Ci popróbowac z tego i owego . No, chyba że masz dużo kasy-to kupuj, próbuj , sprzedawaj .
Ps. Jak kiedyś pojechałem z moim Great Gunem .54 i pociskami Minie na strzelnicę, to on mnie skutecznie wyleczył z " armatowania " :lol:
Ostatnio zmieniony czw 16.kwie.2020 - 19:07 przez KUKUŁKA, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 560
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

KUKUŁKA pisze: czw 16.kwie.2020 - 19:01 Jak pisałem wcześniej- nie napalaj się-najpierw wymęcz to co masz. Przy okazji ktoś może da Ci popróbowac z tego i owego . No, chyba że masz dużo kasy-to kupuj, próbuj , sprzedawaj .
Nie, kasy raczej nie mam za duzo. Tylko kupilem cos z powodow praktycznych. Troche bez serca. Bron z wojny secesyjnej w inoxsie... :? Jakos mnie to gryzie. Jego dobre ogolne krytyki sa jedyna rzecza ktora mnie pociesza. Owszem, zprzedac tez go nie chce. Ale jeszcze cos miec do tego co spelnia ideologiczne warunki...
Ostatnio zmieniony czw 16.kwie.2020 - 19:19 przez Chłopiec z Chyloni, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KUKUŁKA
Bywalec
Posty: 181
Rejestracja: wt 01.lip.2014 - 07:17
Lokalizacja: POGÓRZE SUDECKIE
Moja broń:

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: KUKUŁKA »

Daj spokój! Jeśli nie jeździsz na poważne zawody i strzelasz dla przyjemności -miej to co Ci się podoba . Kolega nie będzie Ci mówił jaka baba ma się Tobie podobać , co nie?
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1072
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: Irek M »

Kolego z Chyloni, gdy już będzie normalnie - może od poniedziałku można będzie już strzelać(?) i strzelisz sobie z mego colt New Army 1860 to nie będziesz chciał żadnego innego. A jak do tego strzelisz z Pietty 12" z kolbą to już żadnych innych nie będziesz chciał :-)
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 560
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Czarnoprochowe szaleństwo...

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Kurcze, ja jeszcze mam troche nadziei ze do czerwca granice otworza. Chociaz Merkelowa za cholere nie chce oddac nam zabranych praw obywatelskich. (Poczekaj draniu, my cie dostaniem!) Ludzie zaczynaja demonstrowac mimo zakazu. I sa gadki o przymusowch szczepieniach.
Ja sie powaznie zastanawjalem kupic tego malego ale ilosc prochu ktora on proponuje to sto gramow. Za ta cene moge dostac nowego Pocketa, razem z tymi kulami, przybitkami i calym kilogramem prochu. I dostal bym go dopiero do reki kiedy mozna bedzie podrozowac. A wjec, kiedy bede mogl kupowac proch w Czechach ile mi sie podoba.
Sie nie oplaca. Juz sobie ze sprzedawca pisalem, ale rezygnuje. To bylo by po prostu glupie.
ODPOWIEDZ