Jak wrzucić zdjęcia na forum.

ODPOWIEDZ
Czarnowidz
Stary bywalec
Posty: 810
Rejestracja: pt 18.lis.2011 - 21:37
Lokalizacja: 3Miasto
Moja broń: Remington NMA1858 uberti TI, Kentucky flintlock

Jak wrzucić zdjęcia na forum.

Post autor: Czarnowidz »

Witam. Jak w temacie. Zrobiłem zdjęcia telefonem ale nie wiem jak wrzucić je na forum. Szukałem podobnego tematu za pomocą forumowe szukajki ale nic nie znalazła. Jeśli mimo to jest taki temat na forum to przepraszam i proszę o usunięcie. Pozdrawiam! :D
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Jak wrzucić zdjęcia na forum.

Post autor: RedGuy »

Skorzystaj np z:
https://www.fotosik.pl/dodaj-zdjecie
Wybierz zdjęcie z komputera, potem wybierz odpowiedni link z przekształconym zdjęciem na fora dyskusyjne i wrzuć go w tekst pisany na forum. Zdjęcie powinno się pojawić.

A tu podpowiedź z forum:
viewtopic.php?f=10&t=290&p=3302&hilit=z ... 9cia#p3302
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Jak wrzucić zdjęcia na forum.

Post autor: Wycior »

Nie da się wrzucić zdjęć bezpośrednio, można tylko podać linki do zdjęć zdeponowanych na jakimś serwerze, np. na popularnym fotosiku. Jest wiele sposobów ich wmiksowania w tekst, tutaj podam przykładową, prostą receptę.
1. Przygotuj zdjęcie na komputerze w jakimś popularnym formacie np. JPG.
2. Wywołaj stronę hostingu zdjęć - tutaj dla przykładu proponuję https://www.fotosik.pl/
3. Wyślij zdjęcie na serwer. Np. na fotosiku klikasz przycisk: Dodaj zdjęcie (prawy górny róg) a potem postępujesz według wskazówek. Wybierz opcję: bez ograniczeń wiekowych, tytułu podawać nie musisz. Następnie kliknij: Zapisz zdjęcie.
4.Po kilku sekundach ujrzysz planszę wyboru opcji z trzema rozwijanymi listami. Tu masz przykładowe, pewne ustawienia. W tym wariancie zdjęcie w tekście będzie malutkie, ale po kliknięciu przez zainteresowanego czytelnika rozwinie się do pełnej wielkości. Na trzeciej liście w żadnym razie nie zostawiaj domyślnej opcji: otwórz stronę ze zdjęciem w serwisie.
Obrazek
5.Pod listami dostaniesz linię kodu. Skopiuj ją do schowka i wklej w całości bezpośrednio w tekst posta, w miejscu w którym chcesz mieć zdjęcie. Teraz wybierz podgląd i sprawdź, czy na pewno chcesz się tym pochwalić przed krajem i światem ...
Czarnowidz
Stary bywalec
Posty: 810
Rejestracja: pt 18.lis.2011 - 21:37
Lokalizacja: 3Miasto
Moja broń: Remington NMA1858 uberti TI, Kentucky flintlock

Re: Jak wrzucić zdjęcia na forum.

Post autor: Czarnowidz »

Dziękuję bardzo. :D
A da się to ogarnąć z poziomu smartfona?
ODPOWIEDZ