Zaraza czarnoprochowa.

Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: RedGuy »

...
Ostatnio zmieniony sob 17.sie.2019 - 21:45 przez RedGuy, łącznie zmieniany 1 raz.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: stangret »

Ty to musisz mieć.... zaufanie do córki :-o :brawo:
Filmowanie spoza linii ognia to chyba nie najmądrzejsza rzecz. Jeśli ktoś to widział na strzelnicy i nie zasadził Ci siarczystego kopa to już zakrawa na cud :!:
Ale przecież to Twoje życie ;(
ps. zmień tytuł na "Czarnoprochowa głupota tatusia"
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: Wycior »

To się zgadza. Za co takiego wylatuje się ze strzelnicy.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: stangret »

Dożywotnio :;
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: RedGuy »

...
Ostatnio zmieniony sob 17.sie.2019 - 21:46 przez RedGuy, łącznie zmieniany 1 raz.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: Wycior »

Kolega stangret - niestety - ma rację. Naruszułeś nie tylko regulamin strzelnicy ale i jedną z najświętszych i - można powiedzieć - odwiecznych zasad bezpieczeństwa. Na dodatek jeszcze to pokazujesz i się tym chełpisz. Jesteś forumowiczem z długim stażem i mnóstwem sensownych postów. Jak tę sytuację mają postrzegać inni goście forum, zwłaszcza nowicjusze? Mnie reguły nie dotyczą bo ja przecież jestem miszcem i mnie się nic nie stanie? NIe chodzi o zaufanie do córki tylko o kumulację hucpy i typowo polskiego, lekceważącego stosunku do zasad i prawa.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: stangret »

Obelgi powiadasz?
Skoro nazwanie skrajnej głupoty "po imieniu" to w/g Ciebie obelga, to niech Ci będzie.
ps. dobrze, że z "Nami" nie strzelasz :brawo:
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: RedGuy »

Wycior pisze: sob 17.sie.2019 - 21:18 Kolega stangret - niestety - ma rację. Naruszułeś nie tylko regulamin strzelnicy ale i jedną z najświętszych i - można powiedzieć - odwiecznych zasad bezpieczeństwa. Na dodatek jeszcze to pokazujesz i się tym chełpisz. Jesteś forumowiczem z długim stażem i mnóstwem sensownych postów. Jak tę sytuację mają postrzegać inni goście forum, zwłaszcza nowicjusze? Mnie reguły nie dotyczą bo ja przecież jestem miszcem i mnie się nic nie stanie? NIe chodzi o zaufanie do córki tylko o kumulację hucpy i typowo polskiego, lekceważącego stosunku do zasad i prawa.
Nie jestem ani mistrzem ani miszczem i nigdy do tego nie dążyłem. Nie stałem na linii strzału i specjalnie pojechałem jak nie było innych strzelców, ale to nie ważne bo i tak jestem wyklęty bo śmiałem stać metr przed strzelającym (oczywiście dobre kilka metrów z boku). Dobra bo zacząłem się teraz tłumaczyć a nie mam zamiaru nikomu tu ubliżać ani kopać się z koniem zapewne sam nie będę mógł usunąć wpisu więc proszę moderatorów o wywalenie tematu.
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: nerokpl »

A zamiast głupoty wolisz np. niefrasobliwość? Nie życzę Twojej córce chwili w której w wyniku tej niefrasobliwość Cię postrzeli z jakimkolwiek skutkiem. Ewidentnie brak tam było kompetentnego prowadzącego strzelanie.
Staszek L
Bywalec
Posty: 322
Rejestracja: czw 23.lut.2017 - 18:08
Lokalizacja: Środek Polski
Moja broń: Niezawodna

Re: Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: Staszek L »

Gdyby ta córka miała trochę większe doświadczenie to pewnie w tej konkretnej sytuacji na delikatne przekroczenie linii ognia przez filmującego można by przymknąć oko. Problem w tym że go nie ma, jak widać na filmiku.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: Wycior »

I znów to osławione, polsko-warcholskie myślenie. Reguły są dla innych, ale JA na delikatne przekroczenie linii ognia mogę sobie pozwolić. A jak ktoś zacytuje opinię takiego np. Bismarcka o naszym narodzie to kipimy świętym oburzeniem.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: RedGuy »

Panie Wycior o ile się nie mylę zrobiono Pana moderatorem. Jak już pisałem nie mam zamiaru się z nikim kłócić i prosiłem by temat usunąć. Chyba że chcecie sobie po kimś pojeździć to bardzo proszę. Nigdy się nie przejmowałem zdaniem innych i nie mam zamiaru tego zmieniać. Jak potrzebny wam ten temat by po kimś pojeździć czy podbudować ego to niech sobie zostanie.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: Wycior »

RedGuy pisze: sob 17.sie.2019 - 23:50 Panie Wycior o ile się nie mylę zrobiono Pana moderatorem.
Mylisz się. Nie jestem moderatorem. Zajrzyj może do stopki strony.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: stangret »

RedGuy pisze: sob 17.sie.2019 - 23:50 Nigdy się nie przejmowałem zdaniem innych i nie mam zamiaru tego zmieniać.
Super.
Może jednak zacznij jeśli nie jest za późno :-o
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Zaraza czarnoprochowa.

Post autor: RedGuy »

Wycior pisze: sob 17.sie.2019 - 23:56
RedGuy pisze: sob 17.sie.2019 - 23:50 Panie Wycior o ile się nie mylę zrobiono Pana moderatorem.
Mylisz się. Nie jestem moderatorem. Zajrzyj może do stopki strony.
A to przepraszam, mój błąd.
ODPOWIEDZ