Strzelnica westernowa memy

slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Strzelnica westernowa memy

Post autor: slaw29 »

https://www.google.pl/search?source=hp& ... VgPPg7bTYQ

Co za matoły krytykują udział księży w otwarciu strzelnicy . Jak jeden matoł z drugim może mówić że strzelają do barw narodowych .
Skoro niby mamy demokrację i wolność to dlaczego jako złe odbierane jest poświęcenie strzelnicy przez księdza . Może wierzącemu to życie uratuje a niewierzącemu nie powinno przeszkadzać .
Jak dla mnie Ci goście w sułtanach są Ok . Szczególnie ten słusznej postury widać ma dar do obrony Ojczyzny i swoich owieczek . Może kiedyś będzie musiał ich bronić nie tylko modlitwą i o dziwo będzie wiedział jak. Jak dla mnie jeden z nielicznych przykładów gdzie księża są tam gdzie się ich oczekuje , znaczy bliżej ludzi :piwo:
Proponuję w geście sprzeciwu i kontry tworzyć pozytywne memy .
Zachęcam do dyskusji .

Aby była jaśność - nie jestem jakimś fanatycznym wyznawcą - ale człowiekiem który czasem się żegna w trudnych sytuacjach . Moim zdaniem teraz tych dwóch księży zasłużyło na naszą pomoc .
Ostatnio zmieniony śr 07.lis.2018 - 21:56 przez slaw29, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Długi
Posty: 69
Rejestracja: pt 27.lip.2018 - 13:44
Lokalizacja: Lubin(zDolnyŚląsk)
Moja broń: Remington 44 5,5" z INOXU,a co...

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: Długi »

Kolego,podaj coś do czego mogli byśmy się odnieść....artykuł,filmik na judupie...bo tak,to tylko Ty wiesz o co chodzi ;)
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: slaw29 »

Awatar użytkownika
Długi
Posty: 69
Rejestracja: pt 27.lip.2018 - 13:44
Lokalizacja: Lubin(zDolnyŚląsk)
Moja broń: Remington 44 5,5" z INOXU,a co...

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: Długi »

Spoko,jak dla mnie to taka śmieciowa- "pudelkowa"informacja.Ni to ziębi,ni to parzy,przynajmniej mnie.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: Wycior »

slaw29 pisze: śr 07.lis.2018 - 20:59 Jak dla mnie jeden z nielicznych przykładów gdzie księża są tam gdzie się ich oczekuje, znaczy bliżej ludzi
:ok:
"Księża na strzelnicę" mogłoby być przeciwwagą hasła "księża na Księżyc", które ostatnio słyszy się jakby częściej i jakby nie bez powodu.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: slaw29 »

Jak zwykle kolega Wycior trefnie i rozsądnie . Może by dodać
Księża na strzelnicę :ok:

Nie wiem z jakimi księżami i gdzie się kolega Wycior zadaje - ja jednak na tych których znam złego słowa powiedzieć nie mogę . Ostatnio będąc u mnie po kolędzie i widząc 3 dzieci to nie chciał brać koperty ;-)
O mało jeszcze nie dołożył . J
Awatar użytkownika
Długi
Posty: 69
Rejestracja: pt 27.lip.2018 - 13:44
Lokalizacja: Lubin(zDolnyŚląsk)
Moja broń: Remington 44 5,5" z INOXU,a co...

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: Długi »

Ja osobiście wolał bym ich widzieć wszystkich na księżycu,niech obłapiają kosmitów a nie dzieci...
Awatar użytkownika
roundball
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: czw 13.paź.2016 - 19:10
Lokalizacja: Żywiec
Moja broń:

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: roundball »

Sławek, wyolbrzymiasz.
Ludzie "łapli" temat do memów i tyle. Nie widzę tu żadnego skandalu czy potępienia w komentarzach, oprócz uwag o strzelaniu do barw narodowych.
Ludzi nie razi zestaw ksiądz-broń tylko raczej nadmiar tematu księży wszędzie dookoła- otwierasz lodówkę a tu ksiądz wyskakuje :) To jest właśnie ten polski folklorowo- ceremonialny, powierzchowny katolicyzm.
Po cholerę święcić komercyjną strzelnicę ?? Na każdą oficjalną uroczystość trzeba zapraszać plebana ?
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: Wycior »

Na strzelnicy księża mogliby pukać nie do tarczy TS-2 tylko do podobizy papieża Franciszka, którego niewczesnych, chrześcijańskich idei nasza figurkowo-procesyjno-betonowokatolicka hierarchia zdaje się nienawidzić bardziej niż diabła.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: slaw29 »

Lepiej żeby tam był pleban jak " komboje z Brokeback Mountain "
Do Księży trzeba mieć demokratyczne podejście .

Roundball jakie ty tam widzisz strzelanie do barw narodowych . Dziwne że te same ludzie unikają jak ognia płacenia podatków na te barwy narodowe . Dla mnie " Kler " i tak się dobrze prezentuje na przekroju dzisiejszej " inteligencji " Byłem ostatnio w szpitalu to się za głowę łapałem jak lekarze traktują pacjenta .

Jak kolega Wycior pisze
" Księża na Strzelnicę " .... z Narodem .

Kolego Wycior . Franciszka zostawmy w spokoju ... Beton też . Nam chodzi o tych którzy o zgrozo chyba mieli Catelmany zamiast Remików . Może ktoś musi ich oświecić że trzeba z 8 calowego Remika do biało czarnej tarczy :piwo:
Doceńmy jednak to że okazali zrozumienie dla naszej pasji . Ten grubszy to nawet widać ma dryg :ok:

Długi nie można generalizować . Znasz taki przypadek czy tylko słyszałeś ? Jak znasz to idz gościowi w pałę walnij albo zgłoś na policję .
Jak Księża będą na strzelnicy to mu będziesz mógł wygarnąć .
" Księża na Strzelnice" :piwo: z Narodem .
Awatar użytkownika
roundball
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: czw 13.paź.2016 - 19:10
Lokalizacja: Żywiec
Moja broń:

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: roundball »

W komentarzach się pojawiało że strzelali do barw narodowych. Chyba chodziło o to że strzelali do szarfy coby ją przeciąć ? (głupi pomysł)
A rewolwery to chyba normalne cattlemany na scalaki tylko z czarnym prochem.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: slaw29 »

Obrazek

Może jeszcze dodać
pół miliona Sharpsów i kapiszony po 10 zł za paczkę :-D
Obrazek
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: slaw29 »

Dziś będą krytykować Księdza za strzelanie na strzelnicy w ramach istniejącego prawa - jutro was . " Lemingi " kto kocha se podymić w spokoju i kto zamiast bezsensownego chlania piwska czy oglądania biernie seriali lubi sobie elaborować do akcji .
Tworzyć pozytywne memy ;-)

Jeden Ksiądz z drugim poważnie zabrali się do tematu - Strzelnica w każdym powiecie :piwo:
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: Marek »

Radek strzela do balona, łączącego dwa brzegi szafy, zdjęcie jest tuż po strzale gdy balon pękł a szarfa jeszcze nie opadła. Dostał ten zaszczyt w dowód uznia w środowisku strzeleckim.
Tak na marginesie 1000 razy wolę z nimi strzelać na strzelnicy niż z kretynami którzy przez lufę wypuścili trochę Vesuvitu i wszystkie rozumy zjedli.
To znakomici strzelcy, sędziowie itd. i przy nich nie trzeba się oglądać za siebie czy nie mierzy przy ładowaniu komuś w głowę.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Strzelnica westernowa memy

Post autor: slaw29 »

Radek - to ten solennej postury trzymający jedną ręką :-D
Szkoda że z igły robi się widły .
W mojej Parafii też są księża którym gratuluję kazań w czasie kolędy . Kilku z nich jest mocno zakręconych na rowery czy latanie szybowcowe . Osoba samego proboszcza też niesie pozytywny ładunek .
Myślę ze w każdym Narodzie jak umrze wiara to będzie Lipa i to straszna . Jakiekolwiek deprawacje w Kościele powinny być " czyszczone " i nie rzutować na zdecydowaną większość normalnych zaangażowanych swoją pracę ludzi .

Panie Marku może ten Ksiądz Radek weżmie udział w zawodach w Jaworznie ? Było by miło poznać gościa .
ODPOWIEDZ