Pakowanie gratów na strzelnice

Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Pakowanie gratów na strzelnice

Post autor: RedGuy »

Już się swoją chwaliłem ale wstawię.
Obrazek
Na aledrogo z przesyłką jakieś 95zł. Można zamknąć na kłódeczkę, spokojnie mieści się :army: 8' i potrzebne klamoty :-) .
tomtap

Re: Pakowanie gratów na strzelnice

Post autor: tomtap »

nie chcę absolutnie nikogo obrazić, ale walizki, skrzyneczki kojarzą mi się z serwisantami AGD, więc od razu poszedłem w innym kierunku.
torby_male.jpg
te dwie torby mieszczą wszystko. 3 szt krótkiej, 3 sztuki długiej, całe niezbędne oprzyrządowanie, 3 prochownice, 2 dodatkowe bębny, stada pojemników i woreczków z kulami, pociskami, przybitkami filc/korek, praska, zestaw narzędzi, kluczy i szczotek, wyciory, taker, 3 tubusy z tarczami, kapiszonowniki, młotek drewniany, lunetka, ochronniki aktywne, rękawiczki, szmatki, ekb, hgw co jeszcze...
poza tym torba na długą po rozłożeniu jest wygodną matą strzelecką.
mata_male.jpg
nie, nie noszę w niej krótkiej, na zdjęciu przypadkowy zestaw strzeladeł.
obie torby mają funkcję plecaków.
no i całość przyszłościowa bo wkrótce dojdzie współczesna scalakowa.
koszt kompletu - 480 zł. nie zastanawiałem się nad tym czy to dużo czy mało.

generalnie pewnie raczej odstaję od standardów bo jak widać również kabury współczesne. bez szczególnych przyczyn, po prostu takie wolę.
Załączniki
torby_male.jpg
torby_male.jpg
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Pakowanie gratów na strzelnice

Post autor: mar_kow »

tomtap pisze: czw 19.kwie.2018 - 19:58 nie chcę absolutnie nikogo obrazić, ale walizki, skrzyneczki kojarzą mi się z serwisantami AGD, więc od razu poszedłem w innym kierunku.
[...]
Ten zielony pokrowiec co to za "typ" ??
Te rzeczy wiadomo, tanie nie są - 480zł/kpl to nie tak dużo. Gdybym nie miał sporej zniżki na militaria.pl to nad plecakiem Wisporta bym się zastanawiał (normalnie 449zł). Tym bardziej że na mojego Tryona pasuje na styk...
Na samą krótką walizki są O.K. ale wyprawa na strzelnicę przynajmniej dla mnie to rzadkość ze względu na problem z wolnym czasem więc na raz się niezły majdan targa (krótka/długa)...
tomtap

Re: Pakowanie gratów na strzelnice

Post autor: tomtap »

mar_kow pisze: czw 19.kwie.2018 - 20:23
Ten zielony pokrowiec co to za "typ" ??
Te rzeczy wiadomo, tanie nie są - 480zł/kpl to nie tak dużo. Gdybym nie miał sporej zniżki na militaria.pl to nad plecakiem Wisporta bym się zastanawiał (normalnie 449zł). Tym bardziej że na mojego Tryona pasuje na styk...
Na samą krótką walizki są O.K. ale wyprawa na strzelnicę przynajmniej dla mnie to rzadkość ze względu na problem z wolnym czasem więc na raz się niezły majdan targa (krótka/długa)...
tutaj kupiłem - http://allegro.pl/pokrowiec-na-bron-z-m ... 74452.html
wówczas był po 200, ale obecna cena nadal jak dla mnie absolutnie przystępna. jakość bez zarzutu, zaskakująco dobry produkt jak za te pieniądze.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Pakowanie gratów na strzelnice

Post autor: mar_kow »

tomtap pisze: czw 19.kwie.2018 - 20:44 [...]
tutaj kupiłem - http://allegro.pl/pokrowiec-na-bron-z-m ... 74452.html
wówczas był po 200, ale obecna cena nadal jak dla mnie absolutnie przystępna. jakość bez zarzutu, zaskakująco dobry produkt jak za te pieniądze.
Sprytny pokrowiec, 8 cm dłuższy od mojego - właśnie brakuje mi tych paru cm. Ma szelki do noszenia jak plecak ale wyglądają dość kiepsko (w Wisporcie to samo). No i mata strzelecka - szkoda że wcześniej go nie namierzyłem. Ale chyba i tak kupię...
Mam bardzo blisko miejsca zamieszkania taką "wsiową" strzelnicę - oś tylko max 75m, nic tam nie ma - wszystko trzeba targać - mata się przyda (zresztą nie tylko...)
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Pakowanie gratów na strzelnice

Post autor: nerokpl »

mar_kow pisze: czw 19.kwie.2018 - 20:52 Mam bardzo blisko miejsca zamieszkania taką "wsiową" strzelnicę - oś tylko max 75m, nic tam nie ma - wszystko trzeba targać - mata się przyda (zresztą nie tylko...)
Podziel się proszę gdzie jest strzelnica o której wspomniałeś.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Pakowanie gratów na strzelnice

Post autor: mar_kow »

nerokpl pisze: pt 20.kwie.2018 - 07:23 [...]
Podziel się proszę gdzie jest strzelnica o której wspomniałeś.
Masz dokładnie 302 km z Piaseczna do Srokowa :lol: . Ja mam ok. 16 km. Jak będziesz na Mazurach to spokojnie możesz postrzelać...
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Pakowanie gratów na strzelnice

Post autor: nerokpl »

mar_kow pisze:
nerokpl pisze: pt 20.kwie.2018 - 07:23 [...]
Podziel się proszę gdzie jest strzelnica o której wspomniałeś.
Masz dokładnie 302 km z Piaseczna do Srokowa [emoji38] . Ja mam ok. 16 km. Jak będziesz na Mazurach to spokojnie możesz postrzelać...
Pochodzę z Mazur więc ....
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Pakowanie gratów na strzelnice

Post autor: mar_kow »

nerokpl pisze: pt 20.kwie.2018 - 09:48 [...]Pochodzę z Mazur więc ....
A ja pochodzę z lubelskiego a mieszkam na Mazurach... :piwo:
Jak to ludzi sieje po świecie...
:lol:
ODPOWIEDZ