Polecane sklepy na zakup CP

Norbi169
Posty: 80
Rejestracja: czw 14.wrz.2017 - 10:37
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Moja broń:

Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Norbi169 »

Witam, wielkimi krokami przymierzam się zakupić Cp a dokładniej Rewolwer czarnoprochowy Uberti 1858 New Army .44 8" i chciałbym dowiedzieć się na jakiej stronie internetowej najlepiej go kupić żeby nie zostać oszukanym, lepiej kupować po polecanych sklepach a nie jakiś wynalazkach, Macie zaufane sklepy które prowadzą sprzedaż internetowa? Podziel się informacja, ewentualnie sklepy stacjonarne w woj. Podlaskim, warminsko-mazurskim oraz Mazowieckim.

Doctor gun oraz kaliber znam a co jeszcze innego i godnego polecenia?
Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Szaddam »

Kaliber W-wa nie sprzedaje wysyłkowo, tam musisz się osobiście pofatygować.

Niestety, rynek CP płytki i niepewny (przynajmniej póki nowa UoBiA nie wyjdzie) to i wyboru wielkiego mieć nie będziesz.
Możesz jeszcze "obadać" www.westernguns.fr i www.frankonia.de - sklepy zagraniczne, ale do PL wysyłają.
Norbi169
Posty: 80
Rejestracja: czw 14.wrz.2017 - 10:37
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Moja broń:

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Norbi169 »

Tylko właśnie w takich zagranicznych sklepach trudniej o reklamacje broni i o język żeby się porozumieć
Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Szaddam »

A ktoś Ci powiedział, że miłość do CP usłana jest różami? ;)
Niestety, jest sporo kłopotów: brak rusznikarzy, słaba oferta sprzetowa, brak części, kłopot z kupieniem prochu, miękkich kul, itp.
Lecz to też urok tego hobby!
Awatar użytkownika
lipton73
Posty: 43
Rejestracja: śr 10.sty.2018 - 21:00
Moja broń: brak

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: lipton73 »

Hmm, rusznikarz... znajdzie się, z prochem jak dla mnie nie ma problemu, bez EKB też, szukasz, a znajdziesz, albo sam jedziesz i robisz sobie zapas, kule lejesz sobie sam i wiesz co masz... też zaczynając, nawet nie myślałem i nie miałem ochoty bawić się w niektóre rzeczy, ale tak mnie to wciągnęło i między innymi żeby być w miarę samowystarczalnym i mieć pewność z czego strzelam, że błędy na tarczy, to ten pryszcz to własnie ja przyczepiony do broni, to z chęcią poszedłem już po pół roku na głęboką wodę i dzisiaj leje kule sobie sam :-) no i cała reszta - prochu nie robię, żeby nie było heheh :-)
Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Szaddam »

Oczywiście, że wszystko się da załatwić!
Ale na podanie "na srebrnej tacy" to bym raczej nie liczył ... ;)
Trzeba się trochę wysilić.
Norbi169
Posty: 80
Rejestracja: czw 14.wrz.2017 - 10:37
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Moja broń:

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Norbi169 »

Oczywiście ze tak, ze trzeba kombinować ale wiadomo lepiej kupić swój pierwszy rewolwer z zaufanego sklepu niż na samym początku się zrazić poprzez jakiś sklep który robi walki z ludzi 😐
Ptaku_1
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: śr 21.mar.2018 - 19:14
Moja broń:

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Ptaku_1 »

Można tez bez wysiłku jak się ma więcej ciapciaków
Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Szaddam »

Najbezpieczniej to kupić od sprawdzonego kolegi z forum, tego albo "beżowego" (tyle, że tam nie masz dostępu do działu "Sprzedam").
Produkcja z ostatnich lat pozostawia wiele do życzenia ... trafia się sporo fuszerek. Tzw. stara produkcja (z lat 80-dziesiątych) to znacznie lepsza jakość wykonania.
Ale to prawda - jak masz gwarancję, to i głowa spokojniejsza. W Saguaro, Shargu czy Pentagonie z pewnością znajdziesz coś co Cię zainteresuje.
Awatar użytkownika
lipton73
Posty: 43
Rejestracja: śr 10.sty.2018 - 21:00
Moja broń: brak

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: lipton73 »

No ja kupowałem z innego znanego portalu, nie osobiście, tylko wysyłkowo. Jednak ćwiczyłem temat długo zanim kupiłem i w wiadomości do sklepu wymieniłem chyba wszystkie możliwe mankamenty jakie mogą wystąpić, żeby zwrócili na to uwagę. Zaznaczyłem ,że jak coś, to będę reklamował i szkoda ich pieniędzy na odsyłanie w nieskończoność. Tak, dokładnie tak napisałem i... Kupowałem Piettę 44/8", rewolwer jest osiowy, szczelina 0,1, broń ogólnie sprawdzana u rusznikarza, chciałem robić koronę ( nie ma takiej potrzeby ) zbija każdy kapiszon, nawet te, co u kolegi co drugi nie jest zbijany( wystrzeliłem dopiero może z 700 kul od czerwca i na tyle strzałów miałem tylko jeden niewypał), ogólnie miodzio sie strzela. A Celność ? Była już w wytrawnych rękach i... muszę awansować z pryszcza na coś wyżej :-) aczkolwiek poczyniłem spore postępy, ale strzelając od dłuższego czasu na swoich lanych kulach, powtarzalność ma znaczenie w doborze naważek i ogólnie w tym co robisz
Awatar użytkownika
Andersh
Posty: 44
Rejestracja: wt 03.kwie.2018 - 12:41
Lokalizacja: Podlasie
Moja broń:

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Andersh »

A sklep sharg.pl ? Ktoś kupowal? Jakie ma z tym doswiadczenia? Zadowolenie za pierwszym razem czy odbijany?
Ptaku_1
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: śr 21.mar.2018 - 19:14
Moja broń:

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Ptaku_1 »

Ja daje im "piątkę"
Awatar użytkownika
Andersh
Posty: 44
Rejestracja: wt 03.kwie.2018 - 12:41
Lokalizacja: Podlasie
Moja broń:

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Andersh »

W skali 1-6 ?
To w sumie ile czekales na przesylke?
Ptaku_1
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: śr 21.mar.2018 - 19:14
Moja broń:

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Ptaku_1 »

Kupiłem w ND dziś dostałem, ale poprosiłem o sprawdzenie broni i odpisali że ok ale to wydłuży czas oczekiwania.
"6" by była jak by był jeszcze jakiś drobny gratis.
Awatar użytkownika
Andersh
Posty: 44
Rejestracja: wt 03.kwie.2018 - 12:41
Lokalizacja: Podlasie
Moja broń:

Re: Polecane sklepy na zakup CP

Post autor: Andersh »

Dostales, upust 21%. W poniedxialek/wtorek wroca stare/wyzsze ceny.
ODPOWIEDZ