Zakup Remingtona

Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Zakup Remingtona

Post autor: Szaddam »

Na pierwszą broń bierz co Ci się podoba! I tak albo po dwóch wizytach na strzelnicy rzucisz wszystko w kąt, albo ... szybko powiększysz stan posiadania ;)
Pokaż mi kogoś kto strzela od roku i ma tylko jedną sztukę broni.
Poza powyższym - za tauzena nie znajdziesz egzemplarza tarczowego, taki kosztuje trzy razy tyle. Możliwe też, że zacznie od remingtona (jak 98% rozpoczynających zabawę z CP) ale pójdziesz dalej ku np. karabinom.
To i nie przykładaj zbyt wielkiej wagi do swojej pierwszej decyzji 8-)
Ptaku_1
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: śr 21.mar.2018 - 19:14
Moja broń:

Re: Zakup Remingtona

Post autor: Ptaku_1 »

Ale ja znam to od środka miałem i strzelałem z Navy 0,36 ale to było w 2006r później zaczęła się nagonka na CP a i inne osobiste sprawy wyszły i sprzedałem Colta.
Wszystkie Remiki sa takie same, bardziej mi chodzi o to czy taki nowy nie będzie wymagał np poprawek w odróżnieniu od starego, chodzi mi o prace np spustu.
Nie szukam super celnego egzemplarza ważne żeby w tarcze trafiać :) strzelam dla radochy i relaksu.
A co do zakupów to o ile nie będzie kłopotów z strzelnicą (po zrobieniu u nich szkolenia) to w planach jest jeszcze
Navy Police 6,5''
Catelman 5,5''
Snubnose 3''
Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Zakup Remingtona

Post autor: Szaddam »

To nie kombinuj, tylko idź i kup! Potem będziesz się (najwyżej) martwił.
Co prawda niby słychać zewsząd narzekanie na "dzisejszą produkcję makaroniarzy", niemniej jednak zbyt wielu felerów ludziska nie zgłaszają.
Najważniejsze by dobrze się bawić! :)
Awatar użytkownika
Andersh
Posty: 44
Rejestracja: wt 03.kwie.2018 - 12:41
Lokalizacja: Podlasie
Moja broń:

Re: Zakup Remingtona

Post autor: Andersh »

Oby nie okazalo sie, ze ta promocja po polsku oznacza wybrakowany towar. Nikt prezentow nie robi. Musieli taniej zakupic! Najlepiej obejrzec, wybrac na zywo.
Ptaku_1
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: śr 21.mar.2018 - 19:14
Moja broń:

Re: Zakup Remingtona

Post autor: Ptaku_1 »

Kupując przez neta mamy 14 dni na zwrot, wiec nie ma co sie bać.
Brayan
Posty: 86
Rejestracja: czw 18.sty.2018 - 19:44
Lokalizacja: Szczytno
Moja broń: Siła spokoju

Re: Zakup Remingtona

Post autor: Brayan »

Mi ta wyprzedaż bardzie się kojarzy z tą niepewnością z CP przez dyrektywę unijną.
Żeby potem się nie okazało że trzeba będzie za pół roku te rewolwery za 20% wartości sprzedawać :?
Ptaku_1
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: śr 21.mar.2018 - 19:14
Moja broń:

Re: Zakup Remingtona

Post autor: Ptaku_1 »

Możliwe że jest jakaś niepewność u sprzedawców, choć te środowisko jest dobrze poinformowane i gdyby coś się święciło to inne sklepy teak samo by zrobiły. Moim osobistym zdaniem jak coś się zmieni to najwyżej będzie obowiązek rejestracji i tyle, choć to tez możne być upierdliwe i wiązało się z kosztami np badań tak samo jak z dmuchawkami FAC.
Awatar użytkownika
Andersh
Posty: 44
Rejestracja: wt 03.kwie.2018 - 12:41
Lokalizacja: Podlasie
Moja broń:

Re: Zakup Remingtona

Post autor: Andersh »

Brayan pisze: sob 07.kwie.2018 - 09:22 [..]przez dyrektywę unijną [..] trzeba będzie za pół roku te rewolwery za 20% wartości sprzedawać
Wszystko drozeje, a lewacka dyrektywa UE moze tylko pogorszyc sprawre.
pape
Posty: 27
Rejestracja: sob 14.paź.2017 - 16:34
Lokalizacja: DC
Moja broń: colt navy 8", Tryon

Re: Zakup Remingtona

Post autor: pape »

Andersh pisze: pt 06.kwie.2018 - 23:21 Oby nie okazalo sie, ze ta promocja po polsku oznacza wybrakowany towar. Nikt prezentow nie robi. Musieli taniej zakupic! Najlepiej obejrzec, wybrac na zywo.
Kupiłem u nich colta w listopadzie - też były zniżki nawet ciut większe niż teraz. Do jakości nie mam zastrzeżeń.
Ptaku_1
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: śr 21.mar.2018 - 19:14
Moja broń:

Re: Zakup Remingtona

Post autor: Ptaku_1 »

Napisałam do Sharg zapytanie o Remika i dostałem odpowiedź, więc chyba kliknie przez neta jedna sztukę

"Witaj ,

Tak jak obiecaliśmy, przesyłamy odpowiedź na Twoje pytanie.

"Dzień dobry Byłbym zainteresowany zakupem tego rewolweru, w związku z tym mam pytanie. Czy istnieje możliwość aby Państwo przed wysyłka sprawdzili go pod względem osiowości oraz czy lufa jest prosto/równolegle wkręcona w stosunku do bębna i czy jest prosto ucięta/zakończona oraz nie ma nadmiernej szczeliny. Nie chciałbym tracić czasu na niepotrzebne zwroty i wymiany towaru. Pzdr. Paweł", które dotyczyło produktu o nazwie "Rewolwer Pietta 1858 Remington New Model Army kal. 44 (RGA44)".

Odpowiedź:
Rewolwery są sprawdzane przez producenta przed wysyłką do nas. W pierwszej kolejności, zajmujemy się realizacją i wysyłką zamówień. Możemy sprawdzić parametry opisane przez Pana, ale może to wpłynąć na czas realizacji zamówienia. Jeśli akceptuje Pan to, proszę o pozostawienie odpowiedniego komentarza podczas składania zamówienia."
Norbi169
Posty: 80
Rejestracja: czw 14.wrz.2017 - 10:37
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Moja broń:

Re: Zakup Remingtona

Post autor: Norbi169 »

Ja chyba również skuszę się po tym co do Ciebie napisali w emailu i również poproszę o sprawdzenie rewolweru przed wysłaniem zawsze to jakiś minimalnie lepszy rewolwer i mniej poprawiania
Ptaku_1
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: śr 21.mar.2018 - 19:14
Moja broń:

Re: Zakup Remingtona

Post autor: Ptaku_1 »

Ja kliknąłem jakieś 30min temu. Zobaczymy co przyjdzie
Norbi169
Posty: 80
Rejestracja: czw 14.wrz.2017 - 10:37
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Moja broń:

Re: Zakup Remingtona

Post autor: Norbi169 »

Wszystkie wady opisałeś w uwagi dla sprzedawcy? Również spróbuje
Awatar użytkownika
Andersh
Posty: 44
Rejestracja: wt 03.kwie.2018 - 12:41
Lokalizacja: Podlasie
Moja broń:

Re: Zakup Remingtona

Post autor: Andersh »

Sharg na aledrogo, mimo prowizji, ma nawet taniej niz we wlasnym sklepie onlie.
Norbi169
Posty: 80
Rejestracja: czw 14.wrz.2017 - 10:37
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Moja broń:

Re: Zakup Remingtona

Post autor: Norbi169 »

Poniekąd tak ale wychodzi bardzo podobnie bo zależy jaka wybierzemy przesyłkę bo na aledrogo trzeba dopłacić zależnie jaka formę wysyłki preferujemy a na ich stronie każda przesyłka jest za free
ODPOWIEDZ