It`s not personal , it`s just buisness

ODPOWIEDZ
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: Marek »

Już Ci napisałem idz i poproś o instruktora, wcałe nie musisz miec uprawnień, jednak nie wymagaj od kogoś żeby z twojego powodu łamał prawo, a takie ono jest, nie bądź ignorantem do potęgi, przeczytaj choć regulami wzorcowy strzelnic.
Jak już dano ci tu odczuć z takim nastawieniem nikt z nas za ciebie odpowiedzialności brał nie będzie i nie postrzelasz korzystając z naszej uprzejmości w postaci PS.
To był pierwszy paier jaki przed laty zdobyłem, uważałem że najbardziej mi się przyda, nawet przed patentem, bo daje pewną niezależność, wolność wyboru i święty spokój, a kosztuje mało. Jak ci to nie pasuje sprzedaj rewolwer i zbieraj znaczki, albo kapsle bo znaczki drogie a kapsle pod sklepem znajdziesz.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: wyrzucony »

Cóż kolega Kw82 jest bardzo sfrustrowany, że musi zrobić jakieś papiery by móc strzelać w Siemianowicach Śl. Niestety kolega nie zapoznał się z nowym regulaminem tej strzelnicy gdzie wyraźnie pisze, trzeba mieć udokumentowane potwierdzenie umiejętności obchodzenia się z bronią czyli (wymieniam dla kol. Kw82 - może tym razem doczyta):
- pozwolenie na broń,
- pozwolenie myśliwskie,
- patent,
- licencje sportową (ktoś może mieć patent a licencji nie),
- uprawnienia Prowadzącego Strzelanie
- o wojsku i policji nie wspominam :P
Kolejną sprawą jest strzelanie przez osobę nie posiadającą ww. dokumentów i tutaj frustracja Kw82 sięga zenitu, musi strzelać z kimś kto ma uprawnienia PS lub korzystać z instruktora strzelnicy a to nie jest tanie.
Niestety kol. Kw82 nie lubi tych co mają owe PS a sam nie chce wydawać kasy na taką "bzdurę" i poświęcać czas bo on wie najlepiej jak to on umie wszystko.
Konsekwencją tych zachowań kol. Kw82 jest brak możliwości strzelania w Siemianowicach Śl.
Mam rozwiązanie dla kolegi niech skorzysta ze strzelnicy Experta w Jaworznie, po sprawdzeniu umiejętności posługiwania się bronią CP przez Kierownika Sekcji CP będzie mógł korzystać z tej strzelnicy przez 6 dni w tygodniu.
Nadmieniam, że owym kierownikiem jestem ja i dla kol. Kw82 nie będzie to prosty test.
kw82
Posty: 16
Rejestracja: sob 29.lip.2017 - 22:12
Moja broń:

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: kw82 »

Ja nie zrobiłem PS z tego powodu, że wolałem tą kasę dołożyć do pozwolenia do celów kolekcjonerskich. Także panie kierowniku sekcji cp czy jakoś tak możesz wsadzić sobie swoje rady w ... buty. Strzelnic będę miał trochę do wyboru bez żadnej łaski "kierowników" z przerośniętym ego.
Jakbyście umieli czytać ze zrozumieniem to odkrylibyscie, że z Siemianowic nie korzystam od września ubiegłego roku bo jest tam syf i grzyb. Nigdzie nie napisałem że chciałbym skorzystać. Nigdzie nie napisałem, że dalej się bawię w CP.
Mam po prostu swoje zdanie na ten temat.
Sfrustrowany to może być ktoś, kto chce brnąć w tą ślepą uliczkę. Ja nie chcę.
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: Willie357 »

Po co ci strzelać z ludźmi którzy będą patrzeć na ciebie jak na potencjalnego głąba
[/quote]

To akurat najfajniejszy sposób strzelania. Ot,wczoraj kupiłem dwa pistolety,trzeba było puścić kilka magazynkow, był do sprawdzenia kompensator, prototyp pewnej zagranicznej firmy,dedykowany do AR,była do sprawdzenia pewna dziwna strzelby nowej generacji i trochę plastikowego śmiecie,najnowszego sygnowanego hk. Strzelałem z dwoma kolegami instruktorami o budzacych szacunek kompetencjach i jeszcze ciekawszą zawodową przeszłością ,i automatycznie patrzeliśmy sobie na łapki. Вот привычка такая. Bardzo miło się strzelało w atmosferze wzajemnego zaufania i kontroli.

PS
A to fajnie, że Siemianowice będą wolne od jakiegoś zasłużonego kolekcjonera jednej sztuki glocka czy cz.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: Marek »

Ja nie zrobiłem PS z tego powodu, że wolałem tą kasę dołożyć do pozwolenia do celów kolekcjonerskich
I nie szkoda było ci kasy na takie głupoty wydawać?
To dopiero naciąganie, dosłownie skok na kasę.
A tak reasumując to po co dupe zawracasz w CP !!!
Idź się wypłakać do kolekcjonerów.
kw82
Posty: 16
Rejestracja: sob 29.lip.2017 - 22:12
Moja broń:

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: kw82 »

Nie jest mi szkoda zainwestować w pozwolenie do celów kolekcjonerskich. W CP już się pobawiłem. Było fajnie ale nie czuję się w obowiązku być wiernym CP do końca życia. Nie jestem takim fanatycznym wyznawcą CP jak niektórzy na tym forum. Nie każdy w życiu ma tylko jedno zainteresowanie i klapki na oczach. Dla mnie strzelectwo to 3 z kolejności hobby po wspinaczce i po alpinizmie. Nie napinam się tak jak Pan Panie Marku. Jeśli chodzi o broń współczesną to więcej czasu spędzę na strzelaniu. Mniej na ładowaniu. Jak coś jeszcze leży Panu na wątrobie to zawsze może się Pan wypłakać w rękaw jednemu ze swoich wyznawców.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: Wycior »

U kolekcjonerów i wspinaczy może będziesz orłem, tutaj jesteś tylko trollem. Zmień forum. Znajdź sobie takie gdzie ktoś cię zrozumie, doceni i dowartościuje.
kw82
Posty: 16
Rejestracja: sob 29.lip.2017 - 22:12
Moja broń:

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: kw82 »

Rozumiem, że twoja obecność na tym forum wynika z potrzeby akceptacji, zrozumienia i dowartościowania. Ja nie mam takich potrzeb.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: Wycior »

Akceptacji, zrozumienia i dowartościowania potrzebujesz jak ryba wody. Powie ci to każdy psycholog. Gdyby było inaczej nie nadymałbyś się jak ropucha. Większość z ludzi na tym forum ma wiele zainteresowań i innych osiągnięć, ale nie widzą potrzeby aby się tym chełpić. To jest forum CP. Aaaa, zapomniałem - nie karmić trolla. Sorry ....
Ostatnio zmieniony pt 29.cze.2018 - 20:46 przez Wycior, łącznie zmieniany 1 raz.
kw82
Posty: 16
Rejestracja: sob 29.lip.2017 - 22:12
Moja broń:

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: kw82 »

Jest takie powiedzenie "gadaj z dupą to Cię osra" dlatego nie będę już z tobą gadał.
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: Willie357 »

Z tym orłem wśród kolekcjonerów to Wyciorze ostro poszedłeś po bandzie .

A tak swoją drogą wyp. .....stąd ktoś w końcu ten ciężki przypadek?
kw82
Posty: 16
Rejestracja: sob 29.lip.2017 - 22:12
Moja broń:

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: kw82 »

Prędzej czy później ktoś mnie z tego pedalskiego towarzystwa wyp...doli ale nie będę tęsknił. Co się ubawiłem to moje. To zabawne jak się napinacie. Jak małe dziewczynki.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: Wycior »

Willie357, napisałem "może". Oznacza to pewne prawdopodobieństwo, nie precyzując o ile większe od zera. Z natury wierzę w ludzi. Jeżeli nie CP to może jest jakaś inna, łatwiejsza dziedzina w której chłopisko się odnajdzie?
kw82
Posty: 16
Rejestracja: sob 29.lip.2017 - 22:12
Moja broń:

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: kw82 »

Znudziłem się tą dziecinadą. Teraz można już usunąć moje konto. Sam niestety nie mam narzędzi aby to zrobić. Pozdrawiam wartościowych ludzi na tym forum bo i tacy tutaj są. Psy niech sobie dalej szczekają. Żegnam.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: It`s not personal , it`s just buisness

Post autor: Wycior »

Rany Julek, udało się! Troll pękł. Mam nadzieję że jest przynajmniej słowny. Swoją drogą może by tu Admin - jeżeli uzna za stosowne - posprzątał, bo kilka ostatnich stron tego wątku nic konstruktywnego niestety nie wniosło.
ODPOWIEDZ