SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Arab »

Dużymi krokami zbliża się Nowy sezon strzelecki ,temperatura nie zachęca do strzelania ,ale będzie lepiej.Minęło blisko pół roku od zmiany właściciela /zarządcy/opiekuna strzelnicy na ŚL - Bańgowie - Alfie !
Jak koledzy oceniają te "Nowe porządki " ,zarządcę PZŁ , obostrzenia ,menadżerkę ktokolwiek Ona jest ?
Awatar użytkownika
Wena2k432
Bywalec
Posty: 323
Rejestracja: wt 26.kwie.2016 - 07:55
Moja broń:

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Wena2k432 »

Trudno chyba jeszcze sformułować jakąś jednoznaczną ocenę. Jednak jak na razie wyraźnych plusów brak, a na minus to czasami mam odczucie jakby strzelcy Cp jednak nie byli tam mile widziani. Zobaczymy jak to będzie dalej wszystko wyglądać.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Arab »

A czym że się różni ten czarnoprochowiec od zwykłego strzelacza ? Karabin ma? -ma! strzela ? strzela !Często jestem na tej strzałce i w tygodni i w łykendy , i jakoś nie zauważyłem tłumów strzelców !!! Zawsze te same mordy i facjaty ,czasem przyjadą chłopaki ubrani jak na wojnę ale to tyle ,czasem "pieski" postrzelają ,ale jakoś zawsze można się dopchać na oś :)
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Wycior »

Strzelnica w Siemianowicach Śl. leży mi na sercu dlatego postanowiłem zacząć od wizji lokalnej. Stan na 5 maja 2017, godzina 11.00.
1. Za dobrą zmianę uważam przesunięcie godziny otwarcia strzelnicy w okresie letnim na 7.30. Można pójść postrzelać przed pracą i ten sposób rozładować agresję przed nieuchronnymi kontaktami z klientami, pracownikami, fachowcami, urzędnikami i innymi potencjalnymi wrogami.
2. Nie mogę zgodzić się z opinią jakoby strzelcy CP byli źle widziani. Osobiście w kontaktach z obsługą strzelnicy mam same dobre i sympatyczne doświadczenia. Witając się i żegnając zamiast tradycyjnego "dzień dobry" można użyć myśliwskiego pozdrowienia "darz bór".
3. Trudno zaprzeczyć że wyposażenie strzelnicy ulega degradacji. Przybywa uszkodzonych stolików, ubywa tarczownic i koszy na śmieci. Przydałoby się więcej przenośnych stojaków pod tarczownice. Z powodu dziur w nawierzchni prędzej czy później komuś odpadnie koło.
4. Umowa PZŁ z klubem Alfa na razie obowiązuje w dotychczasowej formie - klubowicze nadal korzystają ze strzelnicy bezpłatnie.
5. Chcę zadać kłam oszczerczym plotkom jakoby management strzelnicy był mało aktywny. Mamy widoczne dowody postępu. Na drzwiach pojawiły się tabliczki informacyjne:
ObrazekObrazek
6. Strzelnica doczekała się zajebistej broszury informacyjno-marketingowej (pokazuję tylko okładkę):
Obrazek
W broszurze mowa o karnetach i voucherach. Uprzedzając nieuchronne pytania malkontentów: takowych jeszcze nie ma - i co z tego? Nie od razu Rzym zbudowano. W przyszłym kwartale management też będzie się chciał czymś wykazać. Pozwólmy mu spokojnie pracować. Zwracam uwagę że na liście kontaktów pojawił się telefon do managementu.
Co do Happy Hour informacja jest nieścisła. Jest napisane 9.00-14.00, w rzeczywistości chodzi o przedział czasowy od otwarcia strzelnicy do 14:00, tzn. w lecie 7.30 - 14.00.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Arab »

Trudno się nie zgodzić z argumentami przedstawionymi .
Parking wymaga naprawy ,omijanie dziur w nawierzchni wymaga umiejętności kierowcy rajdowego :(
Stoliki i inny sprzęt zdrutowany ,postrzelany jak po kampanii wrześniowej `39
Jak kolega "Ramrod" wspomniał Plakat reklamowy zachęca ,ale Happy Hour 9.00-14.00 w tygodniu !!!? No "panie " albo Pani mendżerko !!! to jakaś porażka !!! W tych godzinach to MY pracujemy w pocie czoła !!!!!
Happy Hour mamy w sobotę i niedzielę !!!!!!!!!!
In plus dodam że koledzy z obsługi są bardzo " w porzo " :) no i nie zauważyłem w personalnych kontaktach jakichkolwiek uchybień z ich strony dotyczących strzelców CP
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Wycior »

Pisząc o w Siemianowicach Śl. zapomniałem o najważniejszym. Miło i swobodnie strzela się tam z CP tylko mając uprawnienia PROWADZĄCEGO STRZELANIE (albo inne kwity). Zapomniałem o tym, bo już mam PS. Bez tego trzeba się liczyć z ograniczonym dostępem, ponieważ bez uprawnień samodzielnie się już nie podymi. Chodzą słuchy że inne strzelnice mogą pójść śladami Siemianowic Śl. W najbliższy weekend w Siemianowicach Śl. ma się odbyć kurs PS w super obsadzie, tak że oprócz nabycia uprawnień każdy miłośnik CP może zdobyć mnóstwo wiedzy.

Jeżeli ktoś poważnie myśli o strzelaniu z CP to radziłbym z tego kursu skorzystać. Następny kurs będzie nie wiadomo kiedy, ale na pewno nie prędko. Robi się ciepło i za chwilę na strzelnicy będzie płacz i zgrzytanie zębów, jak was nie wpuszczą. Na zapisy zostało mało czasu tak że zdecydować trzeba by się chyba do jutra. Sprawdźcie to w wątku Willie357, bo ja tylko o tym slyszałem a on wie najlepiej.
hniv
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: pn 28.gru.2015 - 20:54
Moja broń:

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: hniv »

Mi osobiscie po zmianach na strzelnicy brakuje dostępu do osi na rogaczu. Teraz świeci pustkami a na "setce" kolo parkingu czasami ścisk. Poza tym ośka na rogaczu była moją ulubiona do strzelania z karabinu. Co do obsługi to porządna obsada i oby taka została jak najdłuzej. Poza tym fajnie jakby zreperowali stoliczki, dorobili jakiej ruchome stojaki na tarczownice. A takie moje osobiste marzenie:P żeby w okresie zimowym strzelnica byla otwarta raz lub dwa razy tygodniu do godz 17 a osie były w tym czasie oświetlone.
ShrekBBG
Posty: 15
Rejestracja: sob 07.sty.2017 - 17:06
Moja broń:

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: ShrekBBG »

Ja też jestem w miarę stałym bywalcem strzelnicy na SL. No i cóż można powiedzieć po zmianach? Na początku wyglądało to trochę jak jakaś wolna amerykanka, ale powoli się normuje i dociera. Obsluga na początku byla trochę szorstka, ale się poznaliśmy i jest całkiem miło. Co do zmian dla strzelców CP, to też nie byłem z nich zadowolony, ale chyba poszło na plus, bo teraz przynajmniej panów z reklamowkami nie widać 😜
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Willie357 »

Poszli pod biedronke,tam ich miejsce.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Marek »

https://youtu.be/aaI56yaLfXw

A w reklamówce catelman nabity płaszczowymi pociskami, super skuteczny jak widać na filmie
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Arab »

No w czwartek i piątek 29-30 marca połatali dziury na parkingu !!!!!!!!! :lol:
ShrekBBG
Posty: 15
Rejestracja: sob 07.sty.2017 - 17:06
Moja broń:

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: ShrekBBG »

Tia. Pryma aprylis
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Arab »

Serio !! Połatali dziury !! byłem w piątek !!!
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: Heron »

Skusiłeś mnie - tylko troszkę słońca będzie i jadę postrzelać w ciągu dnia ... :D
beskid
Posty: 40
Rejestracja: ndz 25.lut.2018 - 09:27
Moja broń: ....

Re: SL-Bańgów ,oceny po zmianach

Post autor: beskid »

Prośba do odwiedzających strzelnicę - dajcie znać o kursie prowadzącego strzelanie jeśli się taki pojawi znowu. Strona w przebudowie http://www.strzelnica.eu/ , a ja mam kawałek tam ale na pewno kiedyś odwiedzę :)
ODPOWIEDZ