Kurs PS 10-11 marca 2017

Awatar użytkownika
DRIZZLERE17
Bywalec
Posty: 111
Rejestracja: czw 06.paź.2016 - 15:09
Lokalizacja: Woj. Śląskie
Moja broń:

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: DRIZZLERE17 »

Czy ktoś wie, o której się rozpoczyna ten Kurs Prow Strzelanie na Alfie w sobotę 11 marca ?
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: zbiho »

Jak ma wyglądać zaświadczenie o braku przeciwwskazań do udziału w szkoleniu?
Bo żona się pyta co ma mi napisać. Ja tylko na czarny.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: Arab »

Podaję pełen tekst :
Ja niżej podpisana "żona" zaświadczam że mąż mój ciągle k...wi z "czarnego prochu" w niedzielę i dni powszednie czym pozbawia mnie swego towarzystwa w rodzinnym gronie ,nie pomaga w kuchni ,w domu , dzieci chodzą głodne ,a on wiecznie na strzelnicy siedzi ,jednakże świadomy jest i zdrowy na ciele i umyśle by uczestniczyć w Kursie PS-a odbywającego sie w dniach 10-11 marca 2018 r. . HOWG :-D
Podpisano "Żona "
A tak na poważnie to wystarczy chyba zwykła wizyta u lekarza w celu zdobycia takiego "papierka"
Kurs będzie w pełnej obsadzie TOP instruktorów ,czyli wiedza i doświadczenie !!! Sygnowany przez takie osobistości jak :
William
Marek Pyszny
Więc warto !!!!
Owe persony z racji swej wiedzy i doświadczenia gwarantują fachowe podejście do tematu ,bez "skuchy" i zbędnego "pier...nia "
Osobiście ,wprost nie mogę się doczekać :D
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: Willie357 »

Kurs odwołany.Ta garstka chętnych, która zadeklarowała udział może być przekierowana na kolejny kurs, który kiedyś odbędzie się gdzieś, zapewne w Jaworznie.
Całkowicie prywatnie zauważę, iż plankton jak zwykle wykazał się się zdrowym i mądrym podejściem do zagadnienia.Nie chciał być szkolony przez byłych specjalsów i kilkudziesięciokrotnego mistrza i rekordzistę Polski, to niech się szkoli u emerytowanego sztygara .
Awatar użytkownika
DRIZZLERE17
Bywalec
Posty: 111
Rejestracja: czw 06.paź.2016 - 15:09
Lokalizacja: Woj. Śląskie
Moja broń:

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: DRIZZLERE17 »

Jestem w stanie zrozumieć, że kurs się nie odbędzie z takiej czy innej przyczyny, bo różnie to bywa, ale informowanie o tym na 5 dni przed faktem to trochę za późno. Jeszcze wczoraj wszystko było aktualne a tu nagle klapa :-(. Nie każdy dysponuje wszystkimi weekendami wolnymi od obowiązków. Kolejna rzecz to kurs nie był specjalnie nagłaśniany, nie licząc mało precyzyjnego postu na Facebooku, to tak jakby organizatorom jakoś nie bardzo zależało na dużej liczbie kursantów.
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: zbiho »

To nawet się cieszę bo już płakałem, że nie mogę być na kursie bo mi robota w weekend wypadła, cholewka.
Na następny termin już się zapisuję, tak mi dopomóż Willy.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: Marek »

Następnego nie będzie, to miał być jednorazowy ukłon w stronę strzelców CP i zarządu.
Teraz to już w Jaworznie możesz szukać terminu.
Awatar użytkownika
DRIZZLERE17
Bywalec
Posty: 111
Rejestracja: czw 06.paź.2016 - 15:09
Lokalizacja: Woj. Śląskie
Moja broń:

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: DRIZZLERE17 »

Marek pisze: wt 06.mar.2018 - 16:10 Następnego nie będzie, to miał być jednorazowy ukłon w stronę strzelców CP i zarządu.
Teraz to już w Jaworznie możesz szukać terminu.
Jak sie nazywa ta strzelnica w Jaworznie i jakie sa tam namiary, ceny itp. ?
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: Marek »

Ja się tym nie zajmuje i nie wiem, musisz w LOK zapytać.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: Arab »

Nie mam zamiaru ukrywać swojego wkurwu na taką sytuację .!
Fakt że kurs się nie odbędzie daje jasny obraz stanu "umysłu" co niektórych strzelców CP ! a stan jest katastrofalny !!!!
Strzałka na SL jako pierwsza wprowadziła takie obostrzenia dot CP i pewnie nie jako ostatnia ,bo teraz jestem święcie przekonany że zadziałają "prawa Murphego "........ i
Często przeglądam portale z ofertami sprzedaży tej broni ,i widzę olbrzymie zainteresowanie ,wręcz lawinowe ! Odkryliśmy że każdy może posiadać broń palną ,mimo restrykcyjnej ustawy .Dla wielu jest to "tylko zabawa" lub pierwszy krok do uzyskania pełnoprawnego pozwolenia w postaci ,patentu,licencji etc. dla innych chwilowa fascynacja -sezonowa ale nie umniejsza to powagi tematu CP . Z u życiem tej broni kiedyś ludzie toczyli wieloletnie wojny .
Pierwszy kurs PS-a już się odbył ,z uprzejmości nie wspomnę o "poziomie merytorycznym " ,ale było na nim około 20 uczestników ! Ci ludzie zdobyli kwit uprawniający ich do samodzielnego strzelania z broni CP , oczywiście na forach toczyła się zażarta dyskusja na temat celowości , kosztów i i innych aspektów prawno -społecznych tego pomysłu . I kto wygrał tę wojnę ? ,ci którzy w tym kursie uczestniczyli , wyasygnowali 3,5 stówy i teraz "śmieją się w pyski malkontentów " i klikaczy ,tzw. "planktonu" !
Zaistniała kolejna szansa by zrobić kurs ,i to poziomem przewyższający o "niebo " poprzednie ! I co ? i się zesrało !!
Jak Marek wspomniał a Wiily skonkludował , ta szansa została zaprzepaszczona ,przez "plankton" być może z powodu ignoranckiego przekonania że sytuacja na strzelnicach się nie zmieni ,a posiadając broń CP "bezpozwoleniową " możemy z niej strzelać !!!! Otóż nie ! To że CP możemy kupić w internecie jak "banany " w hurcie i detalu bez pozwolenia ,nie daje nam prawa do jej używania samodzielnie bez odpowiedniego przeszkolenia ? To nie Arizona ,czy inny Teksas że możemy ze swoim samopałem strzelać na tyłach swojego ranczo !
Jedni skorzystali z szansy ,inni z racji braku czasu ,wahania nie zdążyli ,jednak mam nadzieję że skorzystają z kolejnej być może w Jaworznie ,a już na pewno w najbliższym czasie na innych strzelnicach !
Ten kurs miał być "POKAZOWY" !!!! osobiście byłem nim bardzo zainteresowany i zarezerwowałem sobie na niego 2dni ,niektórzy wiedzą dlaczego ? odpowiednie "kwit" już posiadam . Plejada aktorów najwyższych lotów miała wystąpić w tym dwu dniowym seansie ,a widownia na pewno by się nie zawiodła , i "kwiatka w doniczce " by z niego nie wyniosła!!!
Cóż dodać ? Dla organizatorów wyrazy uznania że poświęcili czas na próbę organizacji kursu ! Dla tych co się zapisali ale "się zesrało" wyrazy współczucia, oraz powodzenia na innym kursie , a dla reszty "pierdolących głupoty" "gest Kozakiewica " !!!!
Dla tych ostatnich mam też wyjaśnienie : idzie ciepełko ,sezon się rozpocznie lada chwila ,ale trzeba będzie siedzieć w domu i "strzelać w czołgi" ,albo łaskawie prosić o podpisanie "papierka przez "kolegę " na strzałce ,albo płacić za "pilnowacza" i czuć na plecach wzrok instruktora .Resztę implikacji faktu nie posiadania odpowiedniego "kwitu" pozostawiam do przemyślenia ........ :oczy:
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: Wycior »

Sadam, spoko. Mimo posiadania PS początkowo też byłem ekstremalnie wk...y, ale się zreflektowałem i już nie jestem. Wolę przecież jak na strzelnicy panuje komfortowy luz. Wrócą czasy gdy znowu będziemy na osi w dwójkę albo w trójkę, wraz z Krzysiem.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: Heron »

Nie będziecie sami :D
Ja już bym chciał każdą sobotę spędzić na strzelnicy - nie tylko w Siemianowicach, ponieważ troszkę zaproszeń i imprez w tym roku jest :)
Sezon ;) zapowiada się wyśmienicie ...
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: Willie357 »

Sadam, spoko, masz PS,w końcu zostałeś gruntownie wyszkolony we wkładaniu sznurka do gnojówki.I tak obiecałem Ci, że za darmo w wolnej chwili zostanie Ci przekazana niezbędna wiedza .Ta obietnica zostanie dotrzymana.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: Marek »

zostałeś gruntownie wyszkolony we wkładaniu sznurka do gnojówki.
Nie lekceważ gnojówki :lol:
To poważna sprawa.
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: Kurs PS 10-11 marca 2017

Post autor: Willie357 »

"Sezon zapowiada się znakomicie"
Czyżby jakieś strzelanie do złotej patelni albo laptopa roku?
ODPOWIEDZ