Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Willie357 »

Czy to prawda, że ludzie we wsi gadają, że ten stary ,tłusty, wredny, złośliwy ,przemądrzały kutas o przerośniętym ego ,przesiadujący jakoby na jakiejś obsranej przez hory greckiej górce znowu miał rację ?
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Marek »

He he jak zawsze :P
hniv
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: pn 28.gru.2015 - 20:54
Moja broń:

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: hniv »

Jakoś tak cicho tu po tym kursie. Naprawde nikt nie chce sie pochwalić jak bylo?
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Wycior »

Uczestnicy przyszli obkuci, kurs został przeprowadzony sprawnie i zgodnie z programem, w efekcie wszyscy zdali egzamin i dostaną wymarzone kwity. Uważam że taką informacją można sprawę kursu podsumować i jej dalej na forum nie wałkować. Patrzmy raczej co się dalej będzie działo na Strzelnicy.
Awatar użytkownika
drizzit
Posty: 34
Rejestracja: pn 04.wrz.2017 - 11:48
Lokalizacja: SH
Moja broń: .177 .36 .44

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: drizzit »

Nic dodać nic ująć. Kurs jak kurs. Ważniejsze i ciekawsze jest to jak się rozwinie sytuacja z Alfą.
Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Szaddam »

A są jakieś nowe "przecieki"?
Awatar użytkownika
drizzit
Posty: 34
Rejestracja: pn 04.wrz.2017 - 11:48
Lokalizacja: SH
Moja broń: .177 .36 .44

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: drizzit »

Ja nie znam przecieków. Natomiast słyszałem ze 2 - 3 plotki i wolę o ich nie pisać, żeby nie prowokować wydarzeń, czy nie podrzucać pomysłów. Myślę, że lepiej poczekać na rozwój sytuacji.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Arab »

Mnie się podobało ! Interlokutor bardzo profesjonalny ,ciekawie i rzeczowo mówił , nie zabrakło też kursantów .
Myślę jednak ze wobec przeprowadzenia I-szej edycji tak gorąco komentowanego kursu PS-a , na strzelnicy SL już bez "kwitów" nie postrzelasz samopas .
Mniemam jednakże że ci którzy byli nieobecni ,wyrobią sobie odpowiednie "kwity " i nadal będziemy się na strzałce spotykać w doborowym towarzystwie ,tym bardziej że już niedługo " pierwsze ciepełko " nadejdzie i osie zaroją się rządnymi wrażeń strzelcami . :) :piwo:
Awatar użytkownika
DRIZZLERE17
Bywalec
Posty: 111
Rejestracja: czw 06.paź.2016 - 15:09
Lokalizacja: Woj. Śląskie
Moja broń:

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: DRIZZLERE17 »

Sadam AlAdin pisze: pn 05.lut.2018 - 19:28 Mnie się podobało ! Interlokutor bardzo profesjonalny ,ciekawie i rzeczowo mówił , nie zabrakło też kursantów .
Myślę jednak ze wobec przeprowadzenia I-szej edycji tak gorąco komentowanego kursu PS-a , na strzelnicy SL już bez "kwitów" nie postrzelasz samopas .
Mniemam jednakże że ci którzy byli nieobecni ,wyrobią sobie odpowiednie "kwity " i nadal będziemy się na strzałce spotykać w doborowym towarzystwie ,tym bardziej że już niedługo " pierwsze ciepełko " nadejdzie i osie zaroją się rządnymi wrażeń strzelcami . :) :piwo:
Właśnie co się tyczy nieobecnych (czyli np. mnie samego). Jeżeli to szkolenie na Alfie odbyło się raz w historii strzelnicy, to okaże się, że CP będzie tam tylko dla tych szczęśliwców, którzy mieli czas i możliwość, żeby załapać się na to unikatowe w historii strzelnicy szkolenie. Jak na razie to nie zanosi się na to, aby zorganizowano to raz jeszcze.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Wycior »

Najlepiej zadzwoń jutro do LOK w Katowicach na Grabową 3C (32 259 70 66) i dowiedz się o najbliższe kursy PS w okolicy. Mam powody sądzić że nie odeślą cię z kwitkiem. Myślę wręcz że mają nadzieję że następnych chętnych będzie jak najwięcej.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Arab »

sic ! " przeprowadzenia I-szej edycji" :-) !!!!!!!!!! w tej części zdania zawarta jest sugestia iż zostanie jak WYCIOR wspomniał przeprowadzona , II-ga, III-cia itd edycja.
Zresztą jak Heron wspomniał w Jaworznie też niedługo ma być jakiś kurs !
hniv
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: pn 28.gru.2015 - 20:54
Moja broń:

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: hniv »

Jak ktos zaspał to najbliższy termin to niedziela w Jaworznie.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Wycior »

Sadam AlAdin pisze: pn 05.lut.2018 - 20:34 II-ga, III-cia itd edycja.
Też bym tego chciał ale z edycjami od 2 do N poczekajmy może aż Zarządca wreszcie ustali cywilizowane i konkurencyjne warunki finansowe - tak dla członków klubu (na przyszłość) jak i dla kolegów niezrzeszonych (od zaraz). Myślę że nie powinien z tym długo zwlekać gdyż niepewność i brak stabilności rujnuje każdy biznes. Jeszcze pytanie czy taki argument do nich przemawia.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Wycior »

Uwaga uczestnicy kursu "prowadzących strzelanie", przeprowadzonego przez LOK w dniach 03/04 lutego 2018 r. w Siemianowicach Śl. Zaświadczenia o ukończeniu kursu PS w zakresie A, B, C, H są już do odbioru w biurze strzelnicy.
Awatar użytkownika
drizzit
Posty: 34
Rejestracja: pn 04.wrz.2017 - 11:48
Lokalizacja: SH
Moja broń: .177 .36 .44

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: drizzit »

Dzięki za wiadomość.
Czy jednak na pewno "A"?
ODPOWIEDZ