Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Marek »

Ucz się, egzamin niedługo :!:
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Arab »

Liczę na wyrozumiałość szanownej komisji :oczy:
Jutro do roboty , w sobotę też , weekend w " czarnej dupie" , żona "sapie" o jakieś malowanko ! Panie jak żyć ?! A tu jeszcze egzamin i kurs !!!!!!!!!!!!!
MAREK nie stresuj mnie !!!!
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Arab »

Marek pisze: czw 01.lut.2018 - 22:15 Ucz się, egzamin niedługo :!:
Trzymaj za nas kciuki :?: !
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Wycior »

Sadam AlAdin pisze: czw 01.lut.2018 - 22:47 Liczę na wyrozumiałość szanownej komisji :oczy:
Sadam, ty się doigrasz! Najpierw narażasz się właścicielom Inoxów i Cattlemanów, a tych jest, zdaje się, więcej niż reszty broni CP, a teraz to?
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Arab »

I tak już mam posprzątane :oczy:
A Marek wraz z Willim mnie zamiecie co już niejednokrotnie się zdarzało , ale nie wstydem jest być łajanym przez dużo lepszych od siebie :?:
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Willie357 »

Wyciorze, a kogo poważnego interesują jakieś inoxy i cattelmany(no chyba ze w 44-40 i 45 lc).
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Wycior »

Oho, ja bym ich nie lekceważył, zwłaszcza tych od Cattlemanów CP. Jak się rozeźlą i poprzerabiają swoje żelastwo na nabojówki albo przynajmniej załadują pociski płaszczowe (chętnych do tego na forum już mieliśmy) to nie będzie wiadomo w którą stronę uciekać. Na razie jednak, Mości Panowie, kupą na kurs, z tym co tam kto ma (słowa: kupa użyłem w dobrej wierze i w znaczeniu: rzesza, tłum, chmara. Proszę nie doszukiwać się innych interpretacji).
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Marek »

załadują pociski płaszczowe (chętnych do tego na forum już mieliśmy) to nie będzie wiadomo w którą stronę uciekać
Czytając jego teksty i słysząc opinie sprzedawcy do którego biegał z pretensjami, że sam popsuł własny rewolwer i dodając te plaszczowe pociski żadna strona nie jest bezpieczna, nie chcial bym stać nawet za nim. Najlepiej jest tak jak jest , w innym województwie, to dobry dystans.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Wycior »

Na miejscu na strzelnicy też można coś zjeść i wypić, przerwa na posiłek powinna być w planie. Widzę problem potencjalnie gorszy niż burczenie w brzuszkach. Z Olimpu dotarła do mnie wiadomość że w razie pomyślnego zaliczenia kursu na wydanie legitymacji możemy długo czekać (~2 miesiące?). Ponieważ w WRS jest napisane że PS to "osoba, która odbyła przeszkolenie" a nie "osoba, która ma legitymację", trzeba będzie podjąć energiczny lobbing żeby w międzyczasie pozwolili nam już strzelać np. na podstawie protokołu zakończenia kursu, gdyż legitymacja nie stwarza uprawnień tylko je potwierdza.
Ostatnio zmieniony sob 03.lut.2018 - 13:49 przez Wycior, łącznie zmieniany 1 raz.
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Willie357 »

Olimp to Ramrod,Olimp calling Ramrod-precyzuję-nie zdziwcie się jak na plastikową kartę poczekacie długo, ale równie dobrze może to nastąpić bardzo szybko, tu akurat nie posiadam wiedzy jak szybko LOK i jego struktury wyrabiają się z tym problemem obecnie.Może być bardzo szybko, ale wcale nie musi......
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Arab »

W myśl zasady "lepiej nosić niż się prosić " ,ja jednak wezmę jakieś jedzonko .Oczywiście jeżeli kawiarnia będzie otwarta "chętnie op...ę jakieś golonko na gorąco :-D " i przy kawce ,herbatce podyskutuję z Szacownym gronem kursantów :)
Co do "plastiku" o którym wspomniał Olimp i Ramrod , myślę , że zarządca ugnie się i na własny użytek sprokuruje tymczasową listę " maluczkich , planktonu CP" uprawnionych do korzystania z obiektu .
Awatar użytkownika
Wena2k432
Bywalec
Posty: 323
Rejestracja: wt 26.kwie.2016 - 07:55
Moja broń:

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Wena2k432 »

Ja w każdym razie jutro melduję się rano w Siemianowicach zwarty i gotowy :) A co do szkolenia, to jak mówi stara mądrość ludowa "wszystko wyjdzie w praniu". Mam jednakże nadzieję, że nie będzie to tylko skok na kasę i coś pożytecznego z niego wyniosę. Do zobaczenia.
hniv
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: pn 28.gru.2015 - 20:54
Moja broń:

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: hniv »

Alfa i PZŁ po zaliczeniu kursu bedzie dopuszczała do strzelenia na obiekcie po przedstawieniu pisma o pozytywnym ukończeniu kursu. Nie dotyczy to wyłącznie osób które wybiorą sie na kurs w Siemianowicach. Tak wiec po odbytym kursie uderzcie z prośbą do egzaminatora o stosowne pisemko. To taka nowinka z dnia dzisiejszego.
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: Wycior »

Dzięki, hniv, to jest dobra wiadomość i co najważniejsze - brzmi jakoś zadziwiająco normalnie i logicznie.
hniv
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: pn 28.gru.2015 - 20:54
Moja broń:

Re: Zmiany na Alfie przez PZŁ dot. Cp ?

Post autor: hniv »

Nie ma za co 😊 podkreślę że to wersja na dzien dzisiejszy,a sami wiecie jak szybko moga zmieniać się decyzje na naszej ulubionej strzelnicy. Bądźmy pozytywni.
ODPOWIEDZ