Biała Podlaska-Siedlce

ODPOWIEDZ
Irski
Posty: 7
Rejestracja: pn 25.gru.2017 - 11:42
Moja broń:

Biała Podlaska-Siedlce

Post autor: Irski »

Witm wszystkich.
Jestem nowy na forum. Zarejestrowałem się żeby mieć kontakt z innymi miłośnikami CP. Chciałem zapytać czy jest ktoś może na forum kto strzela i jest z okolic miast które wymieniłem w tytule??? Dobrze by było znaleźć kogoś ż okolic żeby było ż kim umówić się na strzelanie. Wymiana doświadczeń, spostrzeżeń. Do tej pory strzelam sam. Pytałem na strzelnicy Ale nie znają nikogo kto by strzelał z CP. Jeśli jest ktoś taki I chciał by strzelać w towarzystwie to czekam na wiadomość.
Pozdrawiam
GburowatyProstak
Posty: 1
Rejestracja: czw 11.sty.2018 - 16:13
Lokalizacja: Siedlce
Moja broń: Remi 44

Re: Biała Podlaska-Siedlce

Post autor: GburowatyProstak »

Witam serdecznie.
Melduję się z Siedlec i okolic. Niestety jestem świeżakiem w CP i doświadczeń nie posiadam.
Czy już jestem miłośnikiem? Trudno powiedzieć, ale bardzo interesuje mnie ta dziedzina.
W grudniu zakupiłem remika44 i kompletuje powoli graty z myślą o wiosennych treningach.
Chętnie się umówię na wspólne strzelanie.
Pozdrawiam
karolskup
Posty: 2
Rejestracja: czw 06.cze.2019 - 18:51
Moja broń: Remington .44

Re: Biała Podlaska-Siedlce

Post autor: karolskup »

Witam ja też pierwszy raz. Podpinam się pod posta chociaż stary ale mam nadzieję że ktoś się jeszcze znajdzie. Mieszkam w Siedlcach. Jestem też świeżym posiadaczem CP. Niestety strzelnica DRAGON nie wpuszcza czarnoprochowców z powodu niedostatecznej wentylacji. Kiedyś pozwolili postrzelać i podobno 2 dni nie mogli wywietrzyć. Jestem właśnie na etapie rozmów telefoniczych z instruktorem z PZŁ w Siedlcach. Mają otwartą strzelnicę w Balach ale robią problemy, że to jest strzelnica myśliwska, że potrzebne pozwolenie, że jak to bez pozwolenia. Czekam na odpowiedź od wyższych działaczy ale obawiam się, że trafiłem na beton, przez który nie będzie się dało przebić. Może jakby się umówić większą grupą wtedy inaczej by patrzyli. Nie chcę strzelać po lasach czy żwirowniach, a jeździć 100 km na najbliższą strzelnice, gdzie są normalni ludzie za często się nie da.
Pozdrawiam
karolskup
Posty: 2
Rejestracja: czw 06.cze.2019 - 18:51
Moja broń: Remington .44

Re: Biała Podlaska-Siedlce

Post autor: karolskup »

Jest tak jak się spodziewałem. Komunistyczny beton. Regulamin nie do przeskoczenia. Nic że na innych strzelnicach myśliwskich nie robią problemu ale widać, że im się nawet nie chce zawracać dupy i wychodzić z gabinetu dla kogoś spoza ich społeczności. Podobno jestem pierwszy, który w ogóle pyta o coś takiego jak strzelanie z CP na ich strzelnicy. Rozmawiając z panem przez telefon odniosłem wrażenie, że pierwszy raz słyszy o takiej dziedzinie strzelectwa. Szkoda, bo mam naprawdę blisko
Pazdrawiam
Mariusz285
Posty: 1
Rejestracja: sob 05.mar.2022 - 20:52
Moja broń:

Re: Biała Podlaska-Siedlce

Post autor: Mariusz285 »

Hej. Udało się znaleźć legalne miejsce do strzelania z CP w okolicach Siedlec?
ODPOWIEDZ