Jedna ściema.

Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Jedna ściema.

Post autor: FunkyKoval5 »

Obejrzałem poradnik B.Buraka, na YT, w opisie filmu znalazłem buraczane hasło do sklepu DoctorGun w Lubiszynie, mając już upatrzoną sztukę zadzwoniłem do sklepu i pytam o ten wspaniały bonus który obiecał Burak. Pan ze sklepu powiedział że nie ma czegoś takiego, może dorzucić mi jakąś kaburę i to tyle w temacie niepowtarzalnego rabatu... pomijając cenę rewolweru, która była wtedy wyższa o około 150-200 pln od takiego samego w sklepie w Zielonej Górze, do której mam 25 km, a do Lubiszyna ponad 150 w jedną stronę. A Burak obiecywał że naprawdę warto podjechać do polecanego przez niego sklepu. Kto ściemnia...?
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Jedna ściema.

Post autor: Heron »

Wysłane do weryfikacji.
Zawsze dawajcie znać, jak coś się w świecie CP dzieje.
Staramy się pomagać.
Mandrake
Posty: 45
Rejestracja: pt 23.gru.2016 - 14:17
Lokalizacja: Wyspa Wolin
Moja broń:

Re: Jedna ściema.

Post autor: Mandrake »

Nikt. Ta kabura jest gratisem za hasło buraka
Awatar użytkownika
BrzydkiBurak
Posty: 6
Rejestracja: wt 03.maja.2016 - 07:44
Moja broń:

Re: Jedna ściema.

Post autor: BrzydkiBurak »

trzy scenariusze:

1 - pierdolisz
2 - podales haslo w jezyku marsjanskim
3 - dzwoniles do innego sklepu

u doctora do kazdej zamawianej broni z moim haslem dobierane sa rozne pasujace akcesoria gratis. jak sprzedawca widzi ze ktos bierze goly rewolwer to dorzuca na przyklad kaburke. jesli w zamowieniu juz jest kaburka to na przyklad koszulke + paczke smaru + gratisowe kulki itp.

a buraczany RABAT -xx% to jest sklepie kaliber a nie w doctorgunie - zgodnie z opisem pod filmem:

http://www.kaliber.pl
Warszawa, ul. M. Kolbego 16 (pon-pt 11-18)
Dojazd: http://tinyurl.com/czarnoprochowce
Tajne hasło dające ogromny upust przy zakupie pierwszej broni czarnoprochowej:
(HASLO POD FILMEM)
(podajemy sprzedawcy w sklepie stacjonarnym)

http://www.doctorgun.eu
Lubiszyn, ul. Dworcowa 30J (pon-pt 10-18)
Tajne hasło dające bardzo solidne niespodzianki przy zakupie pierwszej broni czarnoprochowej:
(HASLO POD FILMEM)
(podajemy online w komentarzu zamówienia wysyłkowego lub sprzedawcy w sklepie stacjonarnym)
amigo
Stary bywalec
Posty: 552
Rejestracja: pn 03.kwie.2017 - 19:07
Moja broń: za dużo się tego uzbierało : )

Re: Jedna ściema.

Post autor: amigo »

Wszystko się zgadza z tą promocją - ja do zakupionego colcika dostałem fajową kaburę i min paczkę z nasionami buraka czerwonego ( poważnie ) i chyba go posieję , może wzejdą buraki z ołowiu he, he !
Awatar użytkownika
BrzydkiBurak
Posty: 6
Rejestracja: wt 03.maja.2016 - 07:44
Moja broń:

Re: Jedna ściema.

Post autor: BrzydkiBurak »

nasionka czy cukierki lub moje luski i naklejki sa dokladane roznie juz bez zapowiedzi. staram sie co miesiac spakowac kilkaset sztuk i wyslac do obu sklepow by mieli na rozdawnictwo... ale czasami mi sie zapomni xd
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Jedna ściema.

Post autor: FunkyKoval5 »

Mówię poważnie, zarzucający mi pierdolenie Buraku. Pan przez telefon na zapytanie o rabat na hasło powiedział że przecież nie mogą dawać ciągle jakiś gratisów każdemu kto poda hasło i zaproponował jakaś kaburę do wygranego rewolweru. Tak wyglądała rozmowa...
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Jedna ściema.

Post autor: FunkyKoval5 »

A jeśli tym gratisem jestem kabura to nieprawdą jest że opłaci się jechać ponad 300 km i przepłacać ten sam rewolwer o około 200 pln. Czy nie prawda?
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Jedna ściema.

Post autor: FunkyKoval5 »

Ale owszem gratis jest....tyle że nie taki jak obiecany w filmie. Pozdrawiam Buraka.
Mandrake
Posty: 45
Rejestracja: pt 23.gru.2016 - 14:17
Lokalizacja: Wyspa Wolin
Moja broń:

Re: Jedna ściema.

Post autor: Mandrake »

Staram sie zrozumieć jaki masz problem.... Taka kabura ( którą w dr gun tez dostałem) jest warta koło 200zł. Zły gratis? Niepasuje ci to sprzedaj komuś... Po za tym czy gdzieś pisze co jest tym gratisem? Wyluzuj kolego bo bez sensu się spinać.
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Jedna ściema.

Post autor: FunkyKoval5 »

Jasne, taka kabura to fajny prezent, sprzedawca twierdził że jest warta około 150. Możliwe że zbyt wiele sobie obiecywałem po obejrzeniu filmu Buraka.
Po prostu finansowo wyszło by, w każdym razie dla mnie, na minus i to "trochę" więcej niż koszt kabury. Na pewno się czepiam bo po prostu uwierzyłem że bonus będzie fajny i zrównoważy większe koszty zakupu gnata i sporego dojazdu do sklepu tak jak Burak obiecał.(a teraz mnie obraża na forum w sposób nie pasujący do braci CP)
Awatar użytkownika
MicromaX
Bywalec
Posty: 129
Rejestracja: pt 23.gru.2016 - 14:29
Lokalizacja: Jaworzno
Moja broń: palna
Kontakt:

Re: Jedna ściema.

Post autor: MicromaX »

to dobrze ze wykonales telefon i przekonales sie ze nie warto przed wyjazdem. mamy wolny rynek, mozesz kupic gdzie chcesz. byc moze dla chlopakow z okolicy sklepu bedzie to kuszace.
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Jedna ściema.

Post autor: FunkyKoval5 »

Napewno, gdybym mieszkał w Gorzowie Wlkp.na 100% pojechał bym do nich...
Awatar użytkownika
BrzydkiBurak
Posty: 6
Rejestracja: wt 03.maja.2016 - 07:44
Moja broń:

Re: Jedna ściema.

Post autor: BrzydkiBurak »

jesli powiedzial ze nie ma gratisow rownoczesnie oferujac gratisowa kaburke to chcialbym wysluchac ta rozmowe - ktos musial miec "wesoly" dzien xd

pragne zwrocic uwage ze sklep doctorgun powstal pare miesiecy PO wrzuceniu mojego poradnika na youtube i trafil do opisu w ktorym siedzial juz sklep kaliber. kaliber zaproponowal moim widzom od poczatku tlusty rabat %% od calej faktury przy zamowieniu z bronia - kupujac typowego "inoxa z zestawem" zazwyczaj zostaje nam w kieszeni oszczednosc kilkaset zlotych w gotowce. oba sklepy porozumialy sie miedzy soba by nie robic identycznej promocji i doctor dodaje gratisowe kaburki lub inne akcesoria czy kulki a kaliber pozostal przy tlustym rabacie. oba sklepy idealnie sie uzupelniaja bo kaliber jest tylko stacjonarny a doctor prowadzi tez wysylke dla klientow ktorzy nie maja jak podjechac...

uchylajac rabka tajemnicy buraczanych polecan - byly tez inne sklepy ktorym zaproponowalem taka forme promocji. niestety jeden mial to w dupie / drugi akurat w tym czasie kasowal u siebie handel cp / trzeci zaproponowal "paczke smaru do kulek" wiec troche wstyd / ... / oczywiscie popularnymi internetowymi sklepami oferujacymi "hukowce na gumowe kulki" nawet nie zaprzatelem sobie glowy i pisalem/dzwonilem tylko do tych ktore ogarniaja temat cp. by bylo jasne - temu ktory oral wtedy wylacznie bron marki pietta rowniez proponowalem darmowa reklame w zamian za fajna promocje dla widzow - dopiero pozniej dotarlo do mnie ze podeslalem mu niepubliczny link do prawie gotowego poradnika w ktorym o pieccie wyrazilem swoja malo pochlebna opinie xd
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Jedna ściema.

Post autor: FunkyKoval5 »

Zaproponował prezent i wypróbowanie nowej sztuki na tamtejszej strzelnicy kiedy powiedziałem że mam do ich sklepu spory kawałek drogi i upatrzony gnat jest u nich droższy . Na zapytanie o działanie buraczanego hasła, powiedział że przecież nie mogą każdemu z hasłem dawać prezentów...coś w ten deseń. Nie jest to dla mnie problem, tylko moje spostrzeżenia, swoją sztukę kupiłem gdzie indziej i po wszystkim. A może gość nie do końca mnie zrozumiał...?
ODPOWIEDZ