Kolekcjonerska dziupla....

ODPOWIEDZ
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Kolekcjonerska dziupla....

Post autor: wyrzucony »

Main Gott ale "dziupla" niektórych karabinów odprzodowych nawet w książkach nie widziałem !!!
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Kolekcjonerska dziupla....

Post autor: slaw29 »

Nie wiem ale czułem niesmak jak oglądałem. Przesyt panie przesyt i to niezdrowy. Mając taką kolekcję to co pozostaje zbierać czy o czym marzyć ?
Pasowało by to wszystko tylko na okrągło czyścić oliwić no i strzelać . Ale jak przy takiej ilości antyków wygospodarować czas na normalne funkcjonowanie ?

Co z takiej wielkiej kolekcji jak nie można podzielić się radością i dać pomacać innym zboczeńcom ? Taka kolekcja powinna być wystawiona na szerszy widok a właściciel powinien być kustoszem i opowiadać o tych fantach . Takie moje zdanie.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Kolekcjonerska dziupla....

Post autor: Marek »

Z ta kultura techniczna nie przesadzaj bo ten sam gość ma i inne fajne filmy np ten

https://youtu.be/HXdtWIVJjHs

spokojnie wpasowal by się do naszej polskiej wioskowej elity odpustowych kapiszonowców
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Kolekcjonerska dziupla....

Post autor: Marek »

Kolekcja pewnie nie była jego tylko ktoś mu ją pozwolił firmować, tak myślę dlatego że w pewnym momencie filmu wyciąga puste szuflady jakby nie wiedział ze są puste. Co nie ma wpływu na to ze film był fajny.
Myślę że i u nas by niejedna kolekcja powstała tylko ich zarobki a nasze nie da się nijak porównać, to główny powód.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Kolekcjonerska dziupla....

Post autor: Marek »

Ależ nawet to o czym piszesz że za podobne pieniądze, że nie stracisz na tym itd. to przecież właśnie objaw braku kasy, bo gdybyś jej miał w nadmiarze to nie dbał byś o to czy stracisz kupując replikę, pomijam fakt że uważam ze strzelać się powinno z replik bo oryginałów szkoda.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Kolekcjonerska dziupla....

Post autor: Marek »

Replika replice nierówna, są i droższe i tańsze o czym sam doskonale wiesz, a właśnie z braku kasy najlepszy jest w Polsce ardesowy szmelc.
ODPOWIEDZ