Witam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
roundball
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: czw 13.paź.2016 - 19:10
Lokalizacja: Żywiec
Moja broń:

Witam

Post autor: roundball »

Witam wszystkich serdecznie:)

Od Baaardzo dawna czytam to forum (jak i beżowe) Strzelam z CP od 2011 a interesuję się od dawna więc nie jestem świeży. Pasja sie rozwija pozytywnie choć ze względu na pracę i czas oraz niechęć do zawodów strzelam raczej u siebie (Żywiec- oś 50m)
Nie przepadam za gapieniem się w kompa więc raczej pozostanę przy czytaniu niż częstym udzielaniu się za co z góry przepraszam, niemniej być może moja skromna wiedza komuś się przyda i w razie potrzeby będę mógł służyć pomocą.

Pozdrawiam wszystkich!
Ocet
VIP
Posty: 91
Rejestracja: pt 12.lut.2016 - 22:39
Moja broń: Smith Carbine .50

Re: Witam

Post autor: Ocet »

Czołem!

Daj od razu znać gdzie ta strzelnica, nie słyszałem o niej! :)
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Witam

Post autor: Heron »

Witamy na forum :D
Awatar użytkownika
roundball
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: czw 13.paź.2016 - 19:10
Lokalizacja: Żywiec
Moja broń:

Re: Witam

Post autor: roundball »

Strzelnica otwarta 50m w Żywcu- Moszczanicy.
Nie wiesz o niej bo nie jest powszechnie dostępna. To strzelnica kluby uczniowskiego szkoły średniej o profilu między innymi poro obronnym (gówniarze biegają w moro itd.)
Nie da sie tram wejść z marszu. Najlepiej się zapisać bo nie tylko dla uczniów. Koszt to 100 zł wpisowego i 150zł rocznie Można za to strzelać do oporu. Z osobą z "wewnątrz" można wejść ze dwa razy za darmo dla wyczajenia czy odpowiada. CP jest nas tam kilku, z poza głównego środowiska, wszyscy w porządku bez przypałów. Można strzelać na luzie.
Ocet
VIP
Posty: 91
Rejestracja: pt 12.lut.2016 - 22:39
Moja broń: Smith Carbine .50

Re: Witam

Post autor: Ocet »

Brzmi ciekawie, pytam bo zbieramy takie informacje o strzelnicach przyjaznych CP
https://gdziestrzelac.eu/strzelnice-czarnoprochowe/
ODPOWIEDZ