Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Widzisz to tak jak z moimi kominkami, daję temat, ty pomagasz ja jestem zadowolony i mamy obaj z głowy. Żadnych zobowiązań, nawet jak nic z tego nie wyjdzie. Nie w tym rzecz. Nie ma się co spalać. Ja nie żądam przeprosin. Mam na to wyjebane. Chodzi o zasady, lub jakiś poziom współpracy. Ja nie zarabiam na CP i nie zamierzam są lepsi w tym temacie, ale chciałbym, żeby ludzie mieli co komentować i wyrażać swoje opinie, a może stado zjebanych życiem Januszów znajdzie jakieś nowe hobby niż krzyczenie LEGIA i pizganie butelkami w ludzi z ławki. A jeśli nie to może choć na chwilę zewrą neurony.

Stać mnie na normalne życie, bo robie zupełnie co innego. CP to zabawa, pasja i spędzanie wolnego czasu. Tylko jak by ktoś zamieścił coś na mojej grupie, to zamiast go odciąć porozmawiał bym i znalazł wspólne wyjście - mające sens dla obu stron. To proste.
Ocet
VIP
Posty: 91
Rejestracja: pt 12.lut.2016 - 22:39
Moja broń: Smith Carbine .50

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Ocet »

Człowieku.. awantura o skórkę z gówna i do tego jakaś internetowa drama bez najmniejszego powodu.. po prostu nie moge. :D

Ubaw po pachy, dzięki za zrobienie mi wieczoru.

Nie ma to jak awanturować się przez 3 strony na forum a potem napisać ze ma sie wyjebane. :D
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

W sumie macie racje, nie warto się spalać, ale jakieś zasady mieć trzeba, tak jak powiedziałem, chciałbym tylko wiedzieć i być poinformowanym o co chodzi. Ale wszystko jest na dobre drodze, jestem po rozmowie i sprawa się prostuje.
Awatar użytkownika
Tommy
Site Admin
Posty: 224
Rejestracja: pt 25.wrz.2015 - 22:05
Lokalizacja: Katowice
Moja broń: BRAK

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Tommy »

BrzydkiBurak pisze: sam za jakis czas zrobie REKLAME/PARODIE REKLAMY masci na bol dupy - gdy zorganizuje wreszcie wersje na bol dupy hoplofobow. bede w nia (tubke z mascia) napierdalac z czarnoprochowca. jak mnie za to ktos zbanuje na jakiejs grupie - ze bede reklamowac tubke za 5zl na allegro robiac przy okazji wyklad o czarnoprochowcach - to gwarantuje ze zrobie special edition na bol dupy administratorow grupy :D
Ty nam BrzydkiBurak-u o tym napisałeś, my zaoferowaliśmy filmy. Shelton nam o tym nie powiedział i wrzucał te filmiki.
Nie dopierdolił bym się specjalnie gdyby nie fakt że ludzie pisali że filmy sheltona są lekko mówiąc chujowe pod względem merytorycznym. Ty BrzydkiBurak-u konsultowałeś swoje wypowiedzi i uniknąłeś wpadek. Przez 2h słuchałem tej wersji testowej.

Wracając do tematu: Huj z treścią mówię, niech se wrzuca te filmy a tu dostaje od sheltona litanie pochwalną jakim to jestem dzieckiem z piekła polski i na koniec pożyczył mi niższego ego...

W tym momencie powiedziałem KURWA NIE, jak coś wrzuci to zaraz to leci w huj.
Zobaczymy teraz jak będzie prowadzona rozmowa z Pawłem.

ps.
Nikt z ponad 300 osób wyjebanych jeszcze tak bardzo się nie rzucał...
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Z Pawłem rozmowa poszła w dobrym kierunku ustalamy szczegóły. Zobaczymy.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: .44 »

Czytam i oczom nie wierzę . Kolega na "S" myśli że gwiazdą jest . Roszczeniowa postawa i przekonanie że jest pępkiem świata . Na grupie czarnoprochowej swego czasu jak nie otrzymał odpowiedzi na swoje dziwne nieprecyzyjne pytanie w ciągu 3 minut , sarkastycznie podziękował . Ten temat jak określił Szymon to w najczystszej postaci kłótnia o skórkę od gówna . Kolego Shelton spuść powietrza nieco . I przestań się kompromitować...
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: .44 »

Shelton pisze:Dobrze że to poruszyłeś, bo jeśli to jest film profi:
https://www.youtube.com/watch?v=MqKA4QvWRHk

To patrząc po statystykach mojego kanału, wszyscy widzowie to idioci i wybierają, rzeczy nie profesionalne, bo w porównaniu z waszym jest ich trochę więcej deliktatnie to ujmując. Górny przykład jest dobry. Tylko nie ma nic wspólnego z zrzeczywistością. Takie argumenty są po prostu śmieszne, a nie poparte statystykami, nie wiele znaczą.
Kolego Shelton , film ten jest dobrą instrukcją co zrobić w przypadku nienasypania prochu . Twoja krytyka nie jest merytoryczna , to gadka o gównie po prostu . Co tobą kieruje ? Pojęcie masz gówniane , wnioskuję po pytaniach z kwestii Sharpsa i innych a krytykujesz . Jesteś wedle mnie pieniaczem
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Zwróciłem uwagaę na co innego. Że w rzeczywistości kula nie wychodzi tak łatwo i tak łatwo nie da się jej załadować. Tyle w temacie. Jak wciskacie wasze kule paluszkami, to rozczaruje was. Nie strzelicie z nich, bo wypadną jak ustawicie broń w poziomie. Taka była moja uwaga. Uważam, że słuszna. Nie kwestionuje całego filmu tylko ten detal.

Cytat:
Na grupie czarnoprochowej swego czasu jak nie otrzymał odpowiedzi na swoje dziwne nieprecyzyjne pytanie w ciągu 3 minut , sarkastycznie podziękował . Ten temat jak określił Szymon to w najczystszej postaci kłótnia o skórkę od gówna . Kolego Shelton spuść powietrza nieco . I przestań się kompromitować...

Wklej i pokaż, że tak było. Gdzie był ten sarkazm. Nigdy nie odnosiłem się do nikogo na grupie z brakiem szacunku komentując wątki. Nigdy nie okazałem rozczarowania brakiem odpowiedzi.

Nie bawi mnie ta nagonka. Rozumiem, że teraz będzie kopanie w/g zasady grupowej na forum.: kurwa kurwie łba nie urwie.

A tymczasem sprawa się wyjaśniła i po rozmowie z Pawłem Heronem wszystko wydaje się być ok.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Heron »

Shelton pisze:Z Pawłem rozmowa poszła w dobrym kierunku ustalamy szczegóły. Zobaczymy.

A tymczasem sprawa się wyjaśniła i po rozmowie z Pawłem Heronem wszystko wydaje się być ok.
Tak, rozmawialiśmy. Prosiłem o informację jak miałaby taka współpraca wyglądać.

Informacja taka została przekazana innym administratorom i osobom współpracującym. Niestety na chwilę obecną nie bardzo widzimy możliwość współpracy. Po prostu nie jesteśmy zainteresowani.

Mało znacząca na tą chwilę jest sprawa, czy były to reklamy, czy że komuś to się nie podobało, czy też inne powody wywalenia z grupy. Wszystko co robimy, realizujemy to hobbistycznie i wiemy że wszystkim się nie dogodzimy, trudno. Taka decyzja została podjęta. Osobiście wolę utracić usera niż admina.

@Shelton - sądzę że jeszcze kiedyś będziemy rozmawiać, może się kiedyś zmieni i uda się nawiązać współpracę. Działaj, rozwijaj się, kręć filmy, komentuj, organizuj.
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Ok temat uważam zatem za zamknięty.
Awatar użytkownika
Matlak
VIP
Posty: 1079
Rejestracja: sob 28.lip.2012 - 14:04
Lokalizacja: Pojezierze Drawskie
Moja broń: brak

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Matlak »

Przenieście wątek do działu humor :-D
Janusz.szczela
Posty: 10
Rejestracja: pn 06.cze.2016 - 20:24
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Janusz.szczela »

No chłopaki nabijcie proszę więcej postów!


Obrazek
ODPOWIEDZ