Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Awatar użytkownika
Matlak
VIP
Posty: 1079
Rejestracja: sob 28.lip.2012 - 14:04
Lokalizacja: Pojezierze Drawskie
Moja broń: brak

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Matlak »

Weź się ogarnij chłopie. Przestań płakać i rób dalej swoje na YT. Nikt nie ma obowiązku tłumaczenia Ci czegokolwiek. Zacząłeś być upierdliwy i wyleciałeś a teraz nie dość że jesteś upierdliwy jeszcze bardziej to w dodatku płaczesz publicznie. Twoje filmy były pełne błędów potem reklamowały jakieś Twoje prywatne sprawy, ale z powodu mojego "dobrego" wychowania m.in ja trzymałem gębę na kłódkę żeby Ci przykrości nie sprawić. Kręcisz to sobie kręć myślałem, najwyżej nie będę oglądał. Zostałeś wywalony z grupy i morał jest taki ŻE W ZWIĄZKU Z TYM NIE MA CIĘ W GRUPIE, a Ty się zachowujesz jakbyś za chwilę miał zamiar dochodzić swoich praw w sądzie z powództwa cywilnego bo dostałeś bana w internetach. Współczuję tym którym świat się kończy na facebooku. Ale na pocieszenie Ci powiem że nie jesteś jedynym tego typu wariatem. Bo już był taki który proponował pieniądze za adresy osób winnych zbanowania. A potem zabierał żonie laptopa żeby dalej śledzić bieg wydarzeń z jej konta FB.

Nie wiem może na pojedynek kogoś wyzwij to będzie uczciwe załatwienie sprawy bo ja nie wiem jakiej sprawiedliwości Ty oczekujesz. Odszkodowania w złocie? Dostałeś bana i Cię nie ma. Taka jest kolej rzeczy w internecie.

Nie jesteś gwiazdą żeby za Tobą chodzić i Cię przepraszać.
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Posłuchaj na tego typu obelżywe komentarze nie będę odpowiadał. Nie domagam się przeprosiń i zadośćuczynienia, bo nie mam powodu. Domagam się normalnego traktowania i uczciwego podejścia do sprawy, uczciwego wyjaśnienia a nie chamskich wywodów w twoim stylu.

Nagonka się zaczęła psy spuszczone. Czekam na merytoryczne argumenty. Przykrości mi nie sprawiłeś i nie sprawisz o to się nie martw. Zobaczymy o 18.00 mamy załatwić sprawę telefonicznie.
karion
Posty: 41
Rejestracja: pt 05.lut.2016 - 18:58
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: karion »

Jak ja otwieram grupę to ja ustalam zasady i jak mi ktoś nie pasuje to usuwam go i nie tłumaczę się,bo nie należy to do moich obowiązków. Kto chce zostaje kto nie to dziękuję. Spinasz się i nie możesz żyć bez tego ? internet to nie wyrocznia, jesteś dorosły chłop co strzela z broni i domaga się tłumaczeń jak dziecku?a jak nie to alarm bez jaj :D
Jak mnie moderator gdzieś nie chce to mam jaja wychodzę, jak klimat mi nie odpowiada też wychodzę i nie proszę o tłumaczenie ,biorę to na klatę i żyje dalej wcale nie gorzej.Jeśli ktoś nie chce udostępniać filmów z których czerpię kasę(reklamy) też biorę to na klatę i sobie radzę bez pomocy. Czy chociaż raz zaproponowałeś jakieś drobnostki na jakiś konkurs grupy czy odpaliłeś chociaż bukiet albo jedną bombonierkę właścicielowi? To są męskie zachowania a nie wykorzystywanie innych pracy do swoich celów.

Nie znam was obydwu ale osobiście gdybym był heronem mnie by denerwowało to co napisałeś.
Żeby nie było nie znam go i nigdy z nim nie gadałem(chyba że gdzieś na forum nie pamiętam) Żeby nie było że jestem jakiś stronniczy to np styl Matlaka mi nie odpowiada ale nie buntuje się nie robię z tego tytułu szopki, chodzi o zdrowy rozsądek.Mimo to uważam że grupa jest dosyć pełna rezerwy nie raz były jakieś drobne sprzeczki z trollami ale nie widziałem by banowali, nawet wrogów swobodnego dostępu do broni.
Awatar użytkownika
Matlak
VIP
Posty: 1079
Rejestracja: sob 28.lip.2012 - 14:04
Lokalizacja: Pojezierze Drawskie
Moja broń: brak

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Matlak »

W grupie jestem tylko zwykłym użytkownikiem ale jak mnie coś bulwersuje to nie jestem w stanie nie otworzyć gęby. Moim zdaniem, śmietnik tego wątku powinien wylecieć w kosmos a żalami youtuberów nie powinien się nikt przejmować. Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Shelton jest "tylko" jednym z 38 milinów Polaków i nie wiem dlaczego miałby być traktowany czy przepraszany na jakichś szczególnych zasadach.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Heron »

Shelton pisze:Czekam na uczciwe załatwienie sprawy. Chodzi o elementarną sprawiedliwość, bo tak się do członków grupy nie podchodzi.
Zerknij co wcześniej napisałem ... i dlaczego nie odpowiadałem ...
Heron pisze:Zastanawiam się tylko, kiedy ktoś postąpi inaczej niż sobie to obmyśliłeś ... też będziesz go straszył filmikami? Zobacz jak to z mojej strony wyglądało i dlaczego nie chciało mi się nawet na zaczepki odpisywać - wybacz, ale jestem ponad to.
Ja się już wcześniej nad tym przez chwilę zastanawiałem - czy ja się jako właściciel muszę tłumaczyć ze swoich działań - i wyszło mi, że nie muszę.

Kurcze, pomyśl w drugą stronę - tworzysz/przejmujesz fajną grupę, rozwijasz ją, masz ileś tysięcy userów, starasz się, dajesz autonomię innym w podejmowaniu decyzji (musiałbym nie spać, aby sam to ogarniać). Ktoś zostaje wywalony i zaczyna Cię straszyć filmami i co on nie zrobi, jak śmiałeś go zbanować. Jakbyś tylko nie napisał do mnie, że mam Cię przeprosić publicznie i się tłumaczyć - byłbyś odblokowany i sprawa by nie istniała.

Zerknij: Członkowie 5168 Zablokowani (234)

Czyli mam się spodziewać, że pozostałe 233 osoby zaczną mnie teraz straszyć filmikami ... że mam je przywrócić. Część pozakładała własne grupy, działa aktywnie i nie marudzi. Część wyleciała za niestosowanie się do zasad ... a co większości, nie mam pojęcia ... dlaczego wyleciała ... :) nie wnikam, widocznie, jakiś admin miał swoje zdanie.

1. Admin ma zawsze rację (sztuk adminów - osiem)
2. Jak nie ma racji, patrz punkt 1

Natomiast popołudniem, chętnie pogadam ...
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Nie kompromituj się. Nigdzie nie napisałem, że masz mnie przeprosić. To jest twoja fantazja i urażone ego. Rozmowa do wglądu:

Obrazek

Gdzie tu jest rządanie przeprosin? Nie ma. Kłamiesz przyparty do muru. Po prostu zostałem zbanowany, a po próbie kontaktu olany. Jedynie Joanna stanęła po mojej stronie i wypowiedziała się w temacie. Reszta rzetelnie nie odpowiadała, lub wstawiała kit, że filmy są nieprofesionalne i nikt ich nie chce oglądać... Mają reklamę, sprawa wyjaśniona u góry. Zabrakło dobrej woli i to wszystko. Wystarczy się do tego przyznać.

Co do kanału wiadać po statystykach jak zgoła odwrotnie, a to widzowie decydują, a nie wcześniej ustalona opinia grupy ludzi. Co do rzetelności i profesionalizmu patrzmy posty powyżej.
Awatar użytkownika
Tommy
Site Admin
Posty: 224
Rejestracja: pt 25.wrz.2015 - 22:05
Lokalizacja: Katowice
Moja broń: BRAK

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Tommy »

Co ty bredzisz... jaki brak kontaktu ? Kłamiesz w żywe oczy. Masz w kontaktach wiadomości do większości adminów... wliczając mnie. Każdy ci to samo pisał a ty swoje. Serio tylko telefonicznie umiesz gadać ? To może na żywo ??? :D
Ale wylewanie żalu do każdego admina to już troszkę przesada.
Awatar użytkownika
Matlak
VIP
Posty: 1079
Rejestracja: sob 28.lip.2012 - 14:04
Lokalizacja: Pojezierze Drawskie
Moja broń: brak

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Matlak »

Chryste Panie. Nikt nie ma obowiązku przyznawać Ci się do czegokolwiek. Weź już skończ te lamenty bo to jest żenujące.
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Chłopcy macie daty w korespondencji i wszelkie odpowiedzi uzyskałem dopiero na moją prośbę i nie od razu. Nikt się nie skontaktował i nie zamierzał. Po moich naciskach zaczęto lepić wersję.

Posłuchaj Matlak masz ciśnienie - spuść je w osobności. W tym tonie nie zamierzam prowadzić dyskusji.
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Wypowiedź Joanny z FB:
Hej. Już wiem o co poszło, do chłopaków poszły "skargi" ze jak robisz filmiki, to na końcu są jakieś reklamy i ludzi to zaczęło irytować, że niby hobby, a przy okazji autopromocja. I chodzi o to, aby takich filmików na grupę nie wrzucać (z reklamą swoich usług) Ja to nie w temacie jestem, ale tyle się dowiedziałam.
19 MAJA 18:41
Zaakceptowano prośbę użytkownika Joanna.
To niech ci co mają uwagi się do mnie odezwa. Tak myślałem żenada i brak jak. Doborze że boją się konkurencji Ale nie grają fair. Mogli napisać wcześniej. Przedszkole. Dzięki za info i daj mi proszę jakiś namiar.
19 MAJA 20:22
Poproś żeby się do mnie odezwali czekam na wyjaśnienie całej sytuacji twarzą w twarz

No szkoda, ze nie zwrócili się bezpośrednio do Ciebie. Szczegółów kto co i jak nie znam, także niewiele już pomogę, bo żyję ostatnio remontem domu. Wiem tylko od chłopaków, ze takie coś było zgłąszane.
Ok widzę, że tchórze nie mają po prostu jaj. Ale patrząc po tym co się dzieje i kto jakie filmy publikuje już widzę o co chodzi. Nie umieją się dogadać, cóż takich ludzi nie warto mieć za znajomych. Ale to inna historia dzięki za pomoc.

Nie, to z tego co wiem, to zgłosili widzowie Twoich filmów. Masz dużo zajebistych zabawek, to kogoś zazdrocha wzięła.
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Możemy tak w kółko mam tego sporo. Dąże tylko do wyjaśnienia. Tyle w temacie.
Stefanek
Bywalec
Posty: 368
Rejestracja: śr 20.sty.2016 - 16:16
Lokalizacja: niedaleko Warszawy
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Stefanek »

Widzę chłopaki, że macie dużo wolnego czasu ;-)
Pisanina na forum różni się od normalnej rozmowy tym, że można po prostu, bez tłumaczenia się komukolwiek z czegokolwiek, zignorować posta - tak, jakby go w ogóle nie było.
Może to niegrzeczne, ale skuteczne :-)
Awatar użytkownika
Bready
Stary bywalec
Posty: 1430
Rejestracja: czw 23.lut.2012 - 02:03
Lokalizacja: Dupont, PA, USA
Moja broń: Duzo ,dawno nie liczylem ;)

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Bready »

@Heron
Wez mu walnij bana za spamowanie forum ,bo nie jest nawet na tyle ogarniety aby edytowac swoje posty ,tylko pisze po kilka jeden pod drugim.
NIE KARMIC TROLA !!!
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Czekam na telefon. Umówiona godzina 18.00. PS: Godzinę ustalił sam pan Heron, żeby nie było spekulacji, że stawiam warunki ;)
Awatar użytkownika
BrzydkiBurak
Posty: 6
Rejestracja: wt 03.maja.2016 - 07:44
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: BrzydkiBurak »

obu was jutuberow walne zaraz patelnia w lby xd

jeden i drugi robi filmiki. obaj chca promowac strzelectwo i maja do tego jakies zasiegi. zawsze mozna na sile sie w nich do czegos przyczepic tak jak do moich durnych filmikow w ktorych przemycam swoje buraczyzmy. przestancie naskakiwac jeden na drugiego i wsadzcie to do magicznego koszyka zapomnienia. niech sobie wpierdala reklamy jakis monet czy innego gowna - nikomu to nie szkodzi. a drugi niech wpierdoli reklame magicznego urzadzenia ktorym smiga do pracy - tez nikomu to nie zaszkodzi.

osobiscie licze na to ze zcp zrobi kiedys filmik o monecie ktora najpierw przestrzeli a potem na filmiku pokaze jak robi z niej pierscionek - najlepiej strzelajac do niej z karabinu na dinozaury ktory mu przywioze na potrzeby takiego projektu. jak nakreci to dobrze to pewnie wjebie sie z tym na wykopy kwejki joemonstery i zdobedzie 10000 widzow w dzien. i wiecie co mu z tego przyjdzie procz sprzedania paru monetek? kolejne osoby zobacza ze bron jest czyms zupelnie normalnym i fajnym :P

filmik z przepychaniem bebenka byl nagrany do mojego poradnika gdy zorientowalem sie ze nie mam tego typu ujecia. siedzialem chory przed kompem nie majac nadziei ze to to jeszcze dogram... a "obcy gosc z internetu" wstal od czatu fb i po chwili dostarczyl mi plik. obaj pomagaliscie w zrobieniu mojego poradnika :P

grupy funkcjonuja tak ze hujowe tresci same sie zakopuja. po kiego grzyba banowac kogos kto dostarcza na nie pasujace filmiki? gowniactwo! :G


sam za jakis czas zrobie REKLAME/PARODIE REKLAMY masci na bol dupy - gdy zorganizuje wreszcie wersje na bol dupy hoplofobow. bede w nia (tubke z mascia) napierdalac z czarnoprochowca. jak mnie za to ktos zbanuje na jakiejs grupie - ze bede reklamowac tubke za 5zl na allegro robiac przy okazji wyklad o czarnoprochowcach - to gwarantuje ze zrobie special edition na bol dupy administratorow grupy :D
ODPOWIEDZ