Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

To wersja dla ludu. Jak wiadać, zbiegło się to całkiem przypadkiem z otwarciem przez kolegów kanału na Youtube, więc najprościej odstrzelić konkurencję co zrobili skrupulatnie i bez jaj. Zero rozmowy odstrzał. Współpracuje z wieloma osobami, ale takiego podjeścia nie spotykam często. Co do reklamy na końcu mojego filmu była winietka mojego hobby obrączek z monet. Stworzyłem ją po udarze mózgu, żeby dojść do zdrowia, nie ma z tego pieniędzy to hobby i zabawa tak jak traktuje strzelectwo, ale to już inna historia, o którą nikt nie pytał i niewspomniał. Bach i blokada bez ostrzeżenia. Ten wątek i tak pewnie zaraz zniknie. Na moje prośby, żeby wyjaśnić sytuację, a pisałem do paru osób odezwała się tylko jedna dziewczyna. Czy to przypadek, że główni tuzowie nie odpowiadali? Sami sobie udzielcie odpowiedzi na to pytanie.

PS: Widzowie jakoś nie mieli do mnie zastrzeżeń, zawsze się ich pytam o zdanie co chcieli by zmienić, a co ojerzeć...
Ocet
VIP
Posty: 91
Rejestracja: pt 12.lut.2016 - 22:39
Moja broń: Smith Carbine .50

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Ocet »

Mówisz jakbym co najmniej Cie zbanował.. mnie nawet na tej grupie nie ma. ;)

Więc po pierwsze spokojnie, a po drugie grzecznie. Z góry dzięki ;)
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

W tekście nie ma ani jednego zwrotu do ciebie. Dwa jest bardzo grzecznie i kulturalnie. Zobaczymy jest szansa na wyjaśnienie sprawy. Jutro się okaże. Szkoda tylko, że trzeba cisnąć i nie da się załatwiać takich spraw normalnie. W końcu łączy nas pasja nieprawdaż?
Awatar użytkownika
Tommy
Site Admin
Posty: 223
Rejestracja: pt 25.wrz.2015 - 22:05
Lokalizacja: Katowice
Moja broń: BRAK

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Tommy »

Widzowie Cię nie upominali bo są nowicjuszami, nikt zaawansowany nie ogląda twoich filmików.
Nie chciał bym upominać ale u Ciebie leży wiedza i wymowa (eng-fra).

Ale zachęcam do umieszczania filmików tutaj w dziale "Podstawy"

My konkurencji nie robimy, a nasz kanał jest mało rozwijany.
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Dobrze że to poruszyłeś, bo jeśli to jest film profi:
https://www.youtube.com/watch?v=MqKA4QvWRHk

To patrząc po statystykach mojego kanału, wszyscy widzowie to idioci i wybierają, rzeczy nie profesionalne, bo w porównaniu z waszym jest ich trochę więcej deliktatnie to ujmując. Górny przykład jest dobry. Tylko nie ma nic wspólnego z zrzeczywistością. Takie argumenty są po prostu śmieszne, a nie poparte statystykami, nie wiele znaczą.
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

PS: dla nieprofesionalistów, w kalibrze .44, robiąc pokaz kulą .440 lub .441, nie osiągniemy nic, bo nikt nie strzela z takich wymiarów z tej broni. .454. Przy wkładaniu wyraźny opór i odciącie pierścienia daje uszczelnienie komory. Tutaj tego brak, więc wypukanie kluczykiem do komiknków okaże się nie wykonalne. Za mała dźwignia i za mała siła. Wszystko w temacie. Być obiektywnym trzeba być.
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Podsumowanie oglądalności wasz kanał:
182 subskrypcje 32 734 wyświetlenia
Mój kanał:
1 806 subskrypcje 328 593 Wyświetlenia

Wystarczyło, napisać i porozmawiać jak ludzie. Nagonka była niepotrzebna, a jeszcze brak osoby chętnej do porozmawiania. Wszystko w temacie. Jutro mam nadzieję to wszystko zmieni się na lepsze.
Ocet
VIP
Posty: 91
Rejestracja: pt 12.lut.2016 - 22:39
Moja broń: Smith Carbine .50

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Ocet »

Mam wrażenie że sam robisz nagonke... Przynajmniej jest zabawnie.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Heron »

Shelton pisze:PS: dla nieprofesionalistów, w kalibrze .44, robiąc pokaz kulą .440 lub .441, nie osiągniemy nic, bo nikt nie strzela z takich wymiarów z tej broni. .454. Przy wkładaniu wyraźny opór i odciącie pierścienia daje uszczelnienie komory. Tutaj tego brak, więc wypukanie kluczykiem do komiknków okaże się nie wykonalne. Za mała dźwignia i za mała siła. Wszystko w temacie. Być obiektywnym trzeba być.
Jezzzuuuu .. masakra. Chyba jednak będzie trzeba w takim razie obiektywnie zacząć oceniać Twoje filmy.
Przecież to film, pokazujący że można w ten sposób podejść do tematu - że DA się tak zrobić. To że kula była już użyta kolejny raz, powoduje że łatwo poszło. Jak miałem pokazać pierwsze wybijanie :) jak ledwo udało mi się kulę odszukać jak trochę więcej siły użyłem ... ale bez przesady. Zaczynasz się czepiać ... ale jakoś mnie to nie rusza.

Zapraszam do zapoznania się z:
https://www.youtube.com/watch?v=syyH938j7ZM

1. Nigdy nie byliśmy i nie będziemy konkurencją - tutaj poniosły Cię troszkę ambicje. Prowadzimy hobbistycznie, stronę, forum, grupę, FP i YT. Na YT pakujemy to co akurat robimy ... co się fajnego dzieje i ktoś ma czas to obrobić. Zacznij komentować najlepiej wszystkich co piszą i kręcą na YT że to konkurencja i się nie znają ...

2. Sprawa blokady, została wyjaśniona pomiędzy adminami i na tym miał być koniec dyskusji, koleżanka także była w temacie i jak najbardziej byliśmy nastawiani na większą współpracę, byłeś odblokowany - ale tymi słowami:

Kod: Zaznacz cały

Czekam na wyjaśnienie sytuacji i to oficjalne a nie wersji tchórzowskiej bez jaj. Tak mężczyczni nie załatwiają swoich spraw.
po prostu ... dałeś do zrozumienia że mam Cię oficjalnie przeprosić za decyzje jednego z adminów?

Kod: Zaznacz cały

Ok rezygnuje z udziału w tej grupie. Proszę o przekazanie tej informacji publicznie lub umieszczenie swojego punktu widzenia. Jeśli nie zrobicie tego oficjalnie zamieszczę prostujący to film.
Co ja mam Ci odpisać jeszcze na to:

Kod: Zaznacz cały

To jest przykre, że nie macie jaj, ze mną rozmawiać, a ja takiego traktowania wam po prostu nie odpuszczę, zachwaliście się jak banda gówniarzy w wieku 6 lat. Jak masz odrobinę honoru, a widzę, że nie posiadasz podobnie jak osobistej odwagi to do mnie odpiszesz. Jeśli nie to trudno. Będzie oficjalny film jak się tu ludzi traktuje i jak postępuje z konkurencją, zamiast tworzyć coś razem eliminuje się wyrzucając.
Chcesz, publikuj, nikt Ci nie broni ... nawet napisz że nigdy nie mieliśmy nic z bronią CP wspólnego. Że się strasznie ukrywamy i nie pokazujemy twarzy przez to jesteśmy jacyś dziwni (gdzieś to pisałeś, chyba na grupie FB). Organizujemy, wspieramy, pokazujemy, działamy, spotykamy się ... w miarę wolnego czasu. Podkreślam - w miarę wolnego czasu. Jak mamy chwilę, siadamy piszemy artykuły, mamy chwilę, kręcimy filmy ... czasami ja mam wszystko gdzieś i idę dymić, postrzelam, przyjdą nowe pomysły. To wszystko kosztuje, utrzymujemy to wszystko sami z własnych środków - nie mamy reklam (może kiedyś będą jakieś nieinwazyjne), przeważnie wszystko do testów kupujemy sami, jak już coś dostaniemy, staram się to zawsze rozdać innym potrzebującym lub po prostu dać jako nagrodę w jakimś konkursie na strzelnicy.

Każdy z Twoich filmów jest autoreklamą ... począwszy od opisu (aktywne linki wpierdzielające się w oczy), kończąc na filmikach przechodzących na inną tematykę. Ja to rozumiem, taki masz styl ... ale widocznie nie wszystkim to się podoba. Niestety próśb o skasowanie Twoich filmików z grupy też trochę mieliśmy od osób znających tematykę, ale to nie miało akurat w tym przypadku znaczenia.

Staramy się współpracować, praktycznie ze wszystkimi - ale żądania oficjalnych przeprosin bo to grupa oficjalna i wszyscy mają prawo tam pisać i nie mamy prawa robić tego co uważamy za słuszne? Nie czytam wszystkich wiadomości na FB, więc w przypadkach kiedy nie mam dostępu do neta lub nie zobaczę że ktoś napisał w 'inne' (nie mam powiadomień) - odczytuję przeważnie przypadkiem. Decyzje adminów są autonomiczne - z tego co wiem, były dyskusje już na ten temat, ale ... straszenie nas filmami ... zakrawa na kpinę. Publikuj ile chcesz, gdzie chcesz - możesz nawet baner na auto zrobić, koszulki ... itd.

Współpracujesz z innymi - zajebiście, bardzo się cieszę! Poważnie. Ilość strzelców CP wzrasta, warto propagować. Zastanawiam się tylko, kiedy ktoś postąpi inaczej niż sobie to obmyśliłeś ... też będziesz go straszył filmikami? Zobacz jak to z mojej strony wyglądało i dlaczego nie chciało mi się nawet na zaczepki odpisywać - wybacz, ale jestem ponad to.

Tutaj masz moje zdanie, chętnie jutro zadzwonię i pogadam ... ale ... nie bardzo wiem, czego oczekujesz?

PS. Cała sprawa była ponad miesiąc temy...prawdę mówiąc całkowicie już o tym zapomniałem. Jednak widze że Tobie nie daje to spokoju.
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Posłuchaj, nikt się z was do mnie nie odezwał. Zostałem zablokowany i olany. Zero wyjaśnień. Mam wkleić rozmowę z koleżanką i jednym kolegą? Nawet nie wiadomo kim jest w grupie? Mam wkleić moje posty do ciebie na które nie odpisałeś? Co do reklamy masz powyżej, konwersja monet w pierścionki służyła mi za rehabilitację po przebytym udarze. Jeździłem na wózku. Żeby się rozruszać zrobiłem coś takiego. To jest hobby bez zysku. Żyję jak widać ze strony z czegoś innego. Zabrakło dobrej woli z waszej strony, poszedłeś na skróty i odstrzeliłeś konkurencję i dorabiasz ideologię, co po tym co jest napisane powyżej nie trzyma się kupy. Typowy polski ogródek. Zamiast coś robić dla ludzi to wpierw lepiej odjebać i nie ma tematu. Jak widać po statystykach mojego kanału widzowie wybrali, te moje kiepskie i nieprofesionalne filmy.

Ja mam cywilną odwagę pokazać twarz, bo nie widzę w tym problemu. Po prostu należy wpierw rozmawiać i postawić warunki. Tu jakiś tchórz mnie zablokował i jedynie dziewczyna miała dość jaj, żeby coś z tym zrobić. Zostałem odblokowany, a po chwili ten sam tchórz bez jaj mnie zablokował. Pisałem do paru osób z grupy. Nikt się nie odezwał. Jak się tworzy jakąś społeczność to się bierze za nią odpowiedzialność.
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Trochę faktów do twoich teori moja prośba z drugiego konta na Facebooku:
Obrazek

Mam całą korespondencję. Jeśli jest taka potrzeba udostępnie. Pytanie na ile potrafisz dojść do porozumienia. Nikt nie oczekuje kwiatów. Tylko uczciwego traktowania czego zabrakło.
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

W lepszej rozdzielcznośći. Także nie było odpowiedzi:

Obrazek
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Brak odpowiedzi z twojej strony i totalne olanie:
Obrazek
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Obrazek
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Pretensje odnośnie usunięcia z grupy CP na Facebooku

Post autor: Shelton »

Czekam na uczciwe załatwienie sprawy. Chodzi o elementarną sprawiedliwość, bo tak się do członków grupy nie podchodzi.
ODPOWIEDZ