Przypałowe aukcje...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Matlak
VIP
Posty: 1079
Rejestracja: sob 28.lip.2012 - 14:04
Lokalizacja: Pojezierze Drawskie
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Matlak »

To jest warte może trochę ponad 1500zł :) no niech będzie 2 bo są akcesoria. Ale nie 10 :) czy nawet 3
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: FunkyKoval5 »

Matlak pisze: ndz 14.sty.2018 - 14:06 To jest warte może trochę ponad 1500zł :) no niech będzie 2 bo są akcesoria. Ale nie 10 :) czy nawet 3
Ciekawe co ten gość ma w głowie i jakie ma wyobrażenie o nas użytkownikach/pasjonatach CP?
Czy on myśli że jesteśmy stadem bezrozumnych baranów bez wyobraźni i rozeznania w rynku CP?
Awatar użytkownika
Matlak
VIP
Posty: 1079
Rejestracja: sob 28.lip.2012 - 14:04
Lokalizacja: Pojezierze Drawskie
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Matlak »

Ale to tak jest z debilami, ktoś nagle się ocknie że ma pod sianem wyrejestrowanego zdekompletowanego poloneza, wartego mniej niż 500zł w stacji demontażu bo są ubytki w wadze. Ale nagle zapala mu się nad głową żarówka (H4) wklepuje w google polonez i mu się pokazują ceny, "janktajmetrów" 20, 25, 30 tysięcy za klasyka! No to wystawia na OLXie ogłoszenie świetna baza do odbudowy 100% oryginału (to co zostało z samochodu) i wali cenę 40 tysięcy żeby w razie czego urwać w trakcie targowania 2,3 klocki.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Arab »

FunkyKoval5 pisze: ndz 14.sty.2018 - 14:19
Matlak pisze: ndz 14.sty.2018 - 14:06 To jest warte może trochę ponad 1500zł :) no niech będzie 2 bo są akcesoria. Ale nie 10 :) czy nawet 3
Ciekawe co ten gość ma w głowie i jakie ma wyobrażenie o nas użytkownikach/pasjonatach CP?
Czy on myśli że jesteśmy stadem bezrozumnych baranów bez wyobraźni i rozeznania w rynku CP?
Panowie ta oferta nie jest skierowana do nas tylko do " prezesa świadcząc o pewności siebie i nieustępliwości, gotowego walczyć o swoje racje." pieluchy se musze zmienić ,bo poszczałem się ze śmiechu ! :D
Czy któryś z nas jest Prezesem ?
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Heron »

http://allegro.pl/remington-1858-target ... 99198.html
WITAM,
MAM DO ZAOFEROWANIA
STARY,
UZYWANY
REVOLVER CZARNOPROCHOWY,
Model
REMINGTON 1858
Cal.44

NIETYPOWY KOLOR RAMY,TO > CZARNY MATT, KTORY PREZENTUJE SIE BARDZO LADNIE i SOLIDNIE.
NIE MAM POJECIA JAKIEJ FIRMY JEST REVOLVER, GDYZ POZA NUMEREM SERYJNYM, NIE POSIADA ZADNYCH ZNAKOW.
- MOZE TO BYC STARA NIEMIECKA PRODUKCJA.
ZALOZONE SA PRZYRZADY CELOWNICZE TYPU 'TARGET', LECZ ZUPELNIE INNE NIZ W PODOBNYCH REVOLVERACH MASOWEJ PRODUKCJI i WYGLADAJA NA DODANE POZNIEJ.
Z TEO CO ZAUWAZYLEM,WYCIECIA NA 'MUSZKE' i 'SZCZERBINKE' SA PROFESJONALNE WYKONANE, WIEC JEST TO PRAWDOPODOBNIE PRACA RUSZNIKARZA.
REVOLVER KUPILEM KILKA TYGODNI TEMU JAKO CHRISTMAS PREZENT, LECZ ...'NIETRAFIONY'.
REVOLVER JEST W OGOLNIE DOBREJ KONDYCJI, ALE BYC MOZE DO PRECYZYJNEGO STRZELANIA BEDZIE POPRAWIC - 'TO lub TAMTO'
BORE-WNETRZE LUFY MA KILKA W/NAD-ZEREK (niestety nie udalo mi sie zrobic lepszego zdjecia>#10).
BARDZO PROSZE O 'STUDIOWANIE ' ZDJEC I ZADAWANIE PYTAN (xxxxx) >PRZED LICYTACJA<,
PONIEWAZ NIE PRZYJMUJE ZWROTOW.
Jeżeli ktoś potrzebuje broń do strzelania - to nie polecam. Stan tego - nie nadaje się do strzelania. Najbardziej mi się podoba przerobienie jakiegoś starocia na Target :D
Załączniki
a5.jpg
a4.jpg
a3.jpg
a2.jpg
a1.jpg
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Wycior »

Super muszka! Jeżeli nie nada się do strzelania to przynajmniej będzie dobry do drapania się po plecach.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Arab »

Odjęło mi mowę , straciłem władzę w kończynach :( Jednak siłą woli zapytam co to za "dings" przy języku spustowym ? taki złoty ?
Awatar użytkownika
Matlak
VIP
Posty: 1079
Rejestracja: sob 28.lip.2012 - 14:04
Lokalizacja: Pojezierze Drawskie
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Matlak »

REVOLVER KUPILEM KILKA TYGODNI TEMU JAKO CHRISTMAS PREZENT, LECZ ...'NIETRAFIONY'.
Jakiś polski anglik job twoju mać :D Normalnie hał aj ken tejk kurwa :D

https://www.youtube.com/watch?v=KX7RfUarulQ
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Wycior »

Nasz ulubieniec z Holandii nie odpuszcza. Tym razem oferta hurtowa: Trzy strzelby czarnoprochowe okazja
Obrazek
http://allegro.pl/trzy-strzelby-czarnop ... f4bbd02448
Cóż tu mamy? Mosin-Nagant (nitro, naboje scalone), Mauser (nitro, naboje scalone) i dubeltówka systemu Lefaucheux (CP, ale amunicja scalona -> pozwolenie). Gość przeszedł sam siebie. Co do rzekomego zdekowania karabinów to wszystko wskazuje na to że nie spełniają one wymagań broni pozbawionej cech użytkowych (PCU) w myśl polskiego prawa. Taka broń jest u nas traktowana jako ostra - na pozwolenie.
Awatar użytkownika
Matlak
VIP
Posty: 1079
Rejestracja: sob 28.lip.2012 - 14:04
Lokalizacja: Pojezierze Drawskie
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Matlak »

Sam jest strzelba...
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: slaw29 »

To musi być zioło i gorzała w odpowiedniej proporcji żeby tak szaleć
http://allegro.pl/antyk-xix-wiek-czarno ... ml#thumb/9
bronxz
Posty: 4
Rejestracja: pn 25.wrz.2017 - 21:22
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: bronxz »

Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Heron »

Przeważnie zaczepiałem sprzedających - ale ten chyba się uparł :D na sprzedanie czegoś, czego nie powinien ... choć, z 2 strony
lokalizacja: Beverwijk, Holandia
więc może tam panują inne zasady ;)
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: Wycior »

Gość z Holandii sam jeden jest w stanie zapełnić ten dział. Antyk Czarnoprochowy Vetterli M78 XIX wiek
Obrazek
http://allegro.pl/antyk-czarnoprochowy- ... 11600.html
Czarnoprochowiec tak, ale oczywiście powtarzalna nabojówka - na pozwolenie. Holandia - bardzo restrykcyjne regulacje dotyczące broni, zakazane realistyczne imitacje broni palnej, gaz pieprzowy zakazany, można mieć kłopoty nawet z powodu zbyt długiego noża kuchennego (powyżej 28 cm).
mack
Posty: 11
Rejestracja: wt 24.paź.2017 - 23:23
Moja broń:

Re: Przypałowe aukcje...

Post autor: mack »

ODPOWIEDZ