Iweb zdechl do 12.09

mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Re: Iweb zdechl do 12.09

Post autor: mackra »

Panowie, dobrze sie czujecie? :oczy:
Przypomnijcie sobie moze, na kogo naskakujecie i jaka byla jego rola w tym, ze mamy taki stan prawny jaki mamy, a nie koniecznosc wyrabiania kwitow na CP...
Sugerowanie, ze nie zna aktualnego stanu prawnego jest, delikatnie mowiac, niezbyt madre.
Podobnie zreszta jak laczenie zakazu zamieszczania ogloszen o prochu z projektem dyrektywy i osoba markap - forum ma wlasciciela i administratorow.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Re: Iweb zdechl do 12.09

Post autor: mkowalczuk »

Doskonale pamiętam, że dostałem bana za próbę polemizowania z tym, że wprowadzenie prochu wyłącznie na EKB to strzał w stopę nam wszystkim.

Wiesz, że zgodnie z prawem należy traktować broń i amo do niej w taki sam sposób? To co wymyśli Mareczek dalej? Zabroni ogłoszeń o sprzedaży Navików czy odwiesi zakaz sprzedaży prochu? Pomyśl troszkę. To nie jest trudne.

Przypomnij Mu jak wmawiał ludziom, że bronię lefoszek bo jakiś wielki transport tej broni idzie do mnie. Zapowiedziałem wtedy, że jeśli nie przedstawi dowodu, będę Go traktował jak kłamcę. Dowodów nie przedstawił. Ja zaś poglądów o Nim nie zmieniłem.
Tak więc ostatnie osiągnięcia Pokuliewicza to : lefoszki zakazane, zakaz sprzedaży prochu na forum, proch wyłącznie na EKB w paru raptem miejscach w Polsce. Jeśli kiedyś faktycznie doprowadził do pozytywnych zmian, to niestety zaprzepaścił to wszystko swym głębokim przekonaniem, iż jest najmądrzejszy, a cała reszta to ciule, z którymi nie ma sensu gadać.
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Re: Iweb zdechl do 12.09

Post autor: mackra »

Nie chce mi sie tego walkowac po raz kolejny i nie zamierzam sie dac wciagnac w wasze prywatne wojenki.

Stanowisko "impreium zla" byl o wiesz dobrze jakie. Zakazac, zabronic, zabrac.
Pewnie daloby sie wynegocjowac inny ksztalt przepisow, bo sprawa byla otwarta, ale swiatek czarnoprochowy nie potrafil sie zorganizowac i wyslac tam jakiejkolwiek reprezentacji. Krolowalo pieniactwo i brak zdolnosci do jakiegokolwiek porozumienia. I nic sie nie zmienilo.
A propos myslenia, Marku. Chyba nie idzie ci to tak dobrze, jak sadzisz, skoro nie rozumiesz, jakie moga byc realne powody wprowadzenia zakazu ogloszen. Ale na otwartym forum nie bede tego pisal.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Re: Iweb zdechl do 12.09

Post autor: mkowalczuk »

Jestem przekonany, że problemów nie da się rozwiązać zakopując je w piasku albo chowając w ten piasek głowę.

Lubisz tę ciuciubabkę? Zabrakło komuś odwagi czy wyobraźni aby napisać wprost czemu tak a nie inaczej jest? Żenada i tyle.
Pamiętam jak wspólnie walczyliśmy z tzw. prawem powielaczowym. Jak widzę: na iweb dotarł jakiś faks i dostaliście sraczki. A może wystarczyło opublikować treść tego faksu? Ludzie by zrozumieli przed czym ulegliście.

Dziecinada. Idę sobie poczyścić beryla. Mnie to uspokaja.
Awatar użytkownika
mkl1
Stary bywalec
Posty: 1000
Rejestracja: śr 25.paź.2006 - 14:18
Lokalizacja: KATOWICE
Moja broń:

Re: Iweb zdechl do 12.09

Post autor: mkl1 »

mackra pisze:Nie chce mi sie tego walkowac po raz kolejny i nie zamierzam sie dac wciagnac w wasze prywatne wojenki.

Stanowisko "impreium zla" byl o wiesz dobrze jakie. Zakazac, zabronic, zabrac.
Pewnie daloby sie wynegocjowac inny ksztalt przepisow, bo sprawa byla otwarta, ale swiatek czarnoprochowy nie potrafil sie zorganizowac i wyslac tam jakiejkolwiek reprezentacji. Krolowalo pieniactwo i brak zdolnosci do jakiegokolwiek porozumienia. I nic sie nie zmienilo.
.........................
I się nie zmieni :cry:
MarekP ma zasługi i owszem, ALE....Jak Sam zauważyłeś "światek CP" się nie zmieni i to jest istotne....
Do "Świata CP docierają teraz coraz nowe osoby i ??? mamy "burdel " Szanowni Panowie.....
Przy następnej noweli CP będzie na zezwolenie ( vide "dyrektywa") a CP nie ma reprezentacji ( patrz PSH,,, czy inne)
PZSS ma to w Dooooopie, Były Prezydent będzie "obojętny" bo i po co kruszyć kopie = wreszcie będzie mógł zabrać swoją "strzelbę na polowanie"
MarekP "dmucha na zimne, OK, ale to jest dla mnie kolejne "oddanie pola" przeciwnikowi UE i .......
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Re: Iweb zdechl do 12.09

Post autor: mackra »

A wiesz dlaczego swiatek CP nie ma reprezentacji?

Bo 90% tego swiatka nie jest zdolnych do najdrobniejszego kompromisu w jakiejkolwiek sprawie. Zakrzycza cie dla samej zasady.

A burdel mamy, owszem, ale zamiast biadolic, trzeba sie prosze kolezenstwa zarejestrowac na FB i tumaczyc... bo sie wlos jerzy na glowie, jak sie tam czyta niektore wypowiedzi. :oczy:
Awatar użytkownika
Tommy
Site Admin
Posty: 223
Rejestracja: pt 25.wrz.2015 - 22:05
Lokalizacja: Katowice
Moja broń: BRAK

Re: Iweb zdechl do 12.09

Post autor: Tommy »

Fajnie jest jak coś zostaje na na fb niewiele... a nawet jak to trudno to odszukać.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Re: Iweb zdechl do 12.09

Post autor: mkowalczuk »

Mackra - zwalczasz skutki, a nie przyczynę. Walcz z tymi, którzy rozbijają ruch, a nie szukaj pojednania. Scalisz na chwilę i znów się rozpadnie, bo przyczyny rozpadu nie znikną. Ta droga nie ma sensu. Już lepiej by każdy poszedł swoją. Jak będą mieli wspólny cel - pójdą ramię w ramie.
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Re: Iweb zdechl do 12.09

Post autor: mackra »

NIkt nie rozbija, a przynajmniej ja takich nie znam. Przyczyna tkwi w ludzkich charakterach.
Awatar użytkownika
mkl1
Stary bywalec
Posty: 1000
Rejestracja: śr 25.paź.2006 - 14:18
Lokalizacja: KATOWICE
Moja broń:

Re: Iweb zdechl do 12.09

Post autor: mkl1 »

mkowalczuk pisze: Walcz z tymi, którzy rozbijają ruch, a nie szukaj pojednania. Scalisz na chwilę i znów się rozpadnie, bo przyczyny rozpadu nie znikną. Ta droga nie ma sensu. Już lepiej by każdy poszedł swoją. Jak będą mieli wspólny cel - pójdą ramię w ramie.
A jest jakiś "RUCH" w CP....
Bo tu (czyli w CP) widzę TYLKO Swary, i obelgi...
(przynajmniej na iwebie)

I nawet "myślą", że ICH dyrektywa nie będzie dotyczyła...naiwni.....
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Re: Iweb zdechl do 12.09

Post autor: mkowalczuk »

Skoro uważasz, że nikt nic nie rozbija to nie widzę powodu czemu Mkl1 pyta czy ten ruch jeszcze istnieje ;-)
ODPOWIEDZ