Składam rezygnację

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Składam rezygnację

Post autor: George »

Nie przywykłem rzucać słów na wiatr. Lojalnie i publicznie poinformowałem, że podjąłem się sprawy reedycji odznak z iwebu. Takie też zapadły ustalenia, które zaakceptował i kpt. nemo i m.kowalczuk oraz inni. Te 20 osób, które zapisały się na listę i zamówiły ok. 30 odznak, widocznie zaakceptowały jej wzór.
Teraz kpt. Nemo i mkowalczuk wycofali się z tego co sami akceptowali ( nie chce mi się udowadniac tego cytatami z ich wypowiedzi) i wraz z kilkoma innymi osobami robią ferment, a to o napisy, a to o formę odznaki, by wreszcie odłożyć te inicjatywę na jakiś czas, a teraz wykonać miniaturki.
Wybaczcie, ale ręce mi opadły. Niech żyje bal - a wieczna dyskusja trwa.
Ja odpadam! Kapitanie wyślę do Ciebie listę chętnych i rób z nią co chcesz.

Przepraszam osoby, które zapisały sie na odznaki. Nie dane mi jest spełnienie Waszych oczekiwań. Sami widzicie, co sie porobiło. Teraz wszystko w rękach kpt. Nemo, który zadeklarował sie jako koordynator wykonania odznak.
Włodek
_________________
Strzelać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej.
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Re: Składam rezygnację

Post autor: cpt.Nemo »

George pisze:Nie przywykłem rzucać słów na wiatr. Lojalnie i publicznie poinformowałem, że podjąłem się sprawy reedycji odznak z iwebu. Takie też zapadły ustalenia, które zaakceptował i kpt. nemo i m.kowalczuk oraz inni.
Hmm, a i owszem, czy ktos sie z gwiazdek wycofuje ?
Mialy byc takie jakie byly zatwierdzone wczesniej ?
A oczywiscie, tylko ze na tych gwiazdach nie bylo zadnej angielszczyzny a tu nagle pojawily sie kierunki anglofilskie ktore nie wszystkim odpowiadaja.
A chetnych i tak jest niewielu :(
W toku dyskusji pojawilo sie tez przeslanie od Bractw i nie kowbojow o potrzebie wiekszej "neutralizacji" naszej odznaki.
Jestesmy na etapie burzy mozgow i tak potrwa jeszcze zapewne jakis czas az cos z tego wyniknie :)
Przemysl zatem raz jeszcze swoja decyzje, bo moze wlasnie powstaje cos co wiekszosc zadowoli i szkoda by bylo to zostawic ?
Taka jest natura demokracji i "choc absolutnie nie zgadzam sie z Twoimi pogladami, to zycie oddam za to abys mogl je glosic" - tak powiedzial demokrata.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

...
Ostatnio zmieniony sob 25.lis.2006 - 19:19 przez mkowalczuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
arend
Posty: 62
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 17:16
Lokalizacja: opodal wawy
Moja broń:

Post autor: arend »

a nie byłoby najsensowniejsze napisać po prostu strzelectwo czarnoprochowe ewentualnie dodac blacpowder shoting
a czy znaczek bedzie miał forme gwiazdki czy tarczki i czy zapinka na pin śróbke czy agrafke to sztuka dla sztuki

ps w miare możliwości poprosiłbym adres firmy produkującej tego typu znaczki

pozdrawiam
wojtek
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Post autor: George »

A róbta , co chceta! Ja nie mam zamiaru zbawiać narodów.
Awatar użytkownika
andree
Bywalec
Posty: 364
Rejestracja: pn 16.paź.2006 - 19:20
Lokalizacja: Poznań
Moja broń:

Post autor: andree »

George pisze:A róbta , co chceta!
Widzisz - wysyłając zamówienie powątpiewałem, czy dojdzie do jego realizacji. Nie chcę myśeć, co byłoby, gdybyśmy na forum mieli uzgodnić przepis na zupę pomidorową. Byc może smakowaliby ją nasi potomni.
lotnik
Posty: 32
Rejestracja: pt 27.paź.2006 - 16:24
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Re: Składam rezygnację

Post autor: lotnik »

[quote="cpt.Nemo]A oczywiscie, tylko ze na tych gwiazdach nie bylo zadnej angielszczyzny a tu nagle pojawily sie kierunki anglofilskie ktore nie wszystkim odpowiadaja.
.[/quote]

Ta. Polski napis do gwiazdy z dzikiego zachody pasuje jak świni siodło. Ten projekt gwiazdy z napisem "Black Powder Guns" był dobry, pasuje bardzie ten angielski napis nić po polsku "Strzelec Czarnoprochowy"
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Re: Składam rezygnację

Post autor: cpt.Nemo »

lotnik pisze: Ta. Polski napis do gwiazdy z dzikiego zachody pasuje jak świni siodło. Ten projekt gwiazdy z napisem "Black Powder Guns" był dobry, pasuje bardzie ten angielski napis nić po polsku "Strzelec Czarnoprochowy"
Po pierwsze na gwiazdach iwebowskich nie bylo zadnych napisow w tym stylu jaki Ty sobie tu wymyslasz, byla tylko nazwa forum. Po drugie ja jestem przeciw wszelkim hurtowym napisom poza Nickiem, a kazdy kto bedzie chcial dograweruje sobie co zechce.
Po trzecie - tak, jesli juz by musial byc napis to bardziej pasuje po polsku.
My tu juz strzelalismy z czarnego prochu wtedy gdy o Ameryce nikt jeszcze na swiecie nie slyszal :)
ODPOWIEDZ