Lista chętnych na odznaki

Awatar użytkownika
Jankesszuwarek
Bywalec
Posty: 155
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:22
Lokalizacja: Trójmiasto
Moja broń:

Post autor: Jankesszuwarek »

Przesłałem do Smokiego rozmieszczenie napisów które najbardziej jest uniwersalne bo nie ma problemu z długim napisem :D
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Post autor: George »

Moje prozpozycje napisów na kole wokół gwiazdy:
1. Black Powder Guns
lub po polsku
2. Strzelec czarnoprochowy

Przypominam o wpisywanie się na listę chętnych na odznaki pisząc do mnie na PW. jak dotą na tej liście jestem ja i MaciekP.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

...
Ostatnio zmieniony sob 25.lis.2006 - 19:28 przez mkowalczuk, łącznie zmieniany 1 raz.
lotnik
Posty: 32
Rejestracja: pt 27.paź.2006 - 16:24
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: lotnik »

George pisze:Moje prozpozycje napisów na kole wokół gwiazdy:
1. Black Powder Guns
.
Myślę, że to dobry pomysł.

Jestem chętny na jedną gwiazdę z zapinką i jedną bez zapinki, srebrzone.
Awatar użytkownika
Smoking Gun
Bywalec
Posty: 443
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 15:12
Lokalizacja: Trójmiasto (no prawie)
Moja broń:

Post autor: Smoking Gun »

Jankesszuwarek pisze:Przesłałem do Smokiego rozmieszczenie napisów które najbardziej jest uniwersalne bo nie ma problemu z długim napisem :D
Obrazek
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

Smoking Gun pisze:
Jankesszuwarek pisze:Przesłałem do Smokiego rozmieszczenie napisów które najbardziej jest uniwersalne bo nie ma problemu z długim napisem :D
I jednoczenie blokuje umieszczenie napisu np. Lekka Kawaleria Czarnoprochowa Warszawa

Mysle ze ustalimy standard pt. nick w srodku a na zewnatrz jak kto chce :)
dla pozostalych, lub oznakowania np. pudelek z bronia, czyste blachy do wygrawerowania u najblizszego grawera.
Zreszta piszcie co chcecie, najwyzej ja w Waszym imieniu zlece to grawerowi :) Tylko porzdnie zglaszac do Georga.
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Gwiazdki

Post autor: George »

Kapitanie, kiedy już będziesz znał orientacyjne koszty wykonania różnych wersji gwiazdek, tzn. sam mosiądz, srebrzone, z agrafką lub bez, z samym nickiem i z dodatkowym napisem na otoku, to mam prośbę o ich opublikowanie. Trzeba też wziąć pod uwage koszt kopert bąbelkowanych i koszt przesyłki. Ja wtedy przygotuję Ci listę ze szczegułami zamówienia oraz kosztami dla poszczególnych osób. Jako, że gdy przychodzi do płacenia, to część chętnych sie wykrusza, trzeba to przewidzieć w kosztach wykonania.
Myślę, że pieniądze od nich powinny wpływać bezpośrednio do Ciebie. A zatem ja mogę na podstawie listy rozesłać do wszystkich Twój numer konta. Ale na to mamy jeszcze trochę czasu.
Pozdrawiam
Włodek
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Post autor: George »

Przedstawiam dotychczasową listę zapisanych na gwiazdy:

1. MaciekP
2. George
3. mkowalczuk
4. Mincerz
5. green thunder
6. jackvet
7. Big Bear

Jest nas tylko na forum Black Powder 115 osób. Przynajmniej połowa strzela z CP. Taki rezultat zapisów daje więc do myślenia. Czyżby wydatek rzędu 20 zł nie był wart tego wizualnego dowodu naszej integracji i utożsamiania się z grupą mającą wspólne pasje?
Ostatnio zmieniony ndz 29.paź.2006 - 09:14 przez George, łącznie zmieniany 1 raz.
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Ręce opadają. Pisałem, Włodku, że niczego wspólnego nie ustalimy, a teraz twierdzę, że jak przyjdzie do konkretów, to się ludzie pochowają. A mnie się w perspektywie marzyło Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych z rozpoznawalną odznaką (drobna zrzutka i adwokat napisze projekt statutu, mogę sie tym zająć), niewielką składką miesięczną i bez nadmiernej biurokracji - szczegóły do dyskusji i dogadania. No ale nie bardzo jest, z kim gadać, sądząc po oszałamiającej liczbie chętnych na odznakę.
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

Pomysl Stowarzyszenia padal juz niejednokrotnie. Oczywiscie to nie jest tak raz dwa i zrobione. Na forum na pewno nie da sie tego zalatwic.
Co do odznaki, nie wypowiadalam sie, poniewaz nie podoba mi sie, oczywiscie bron Boze pomysl, tylko jej sam projekt, kojarzy mi sie ze znaczkiem szeryfa, a ja w zaden sposob nie identyfikuje sie z Dzikim Zachodem, rewolwerowcem... Panowie Polacy, mamy wlasna historie. Rozumiem, ze dla niektorych kolegow czarnoprochowa bron to western, ale jest nas zbyt wielu, zatem i odznaka powinna byc uniwersalna.
Awatar użytkownika
witekC
Posty: 72
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 21:39
Lokalizacja: Katowice
Moja broń:

Post autor: witekC »

George, mała ilość zgłoszeń może wynikać z faktu, że w pierwszej edycji kilkudziesięciu kolegów zdobyło już odznakę i ją posiada. Nie wszyscy pamiętają o noszeniu na zawodach, ale mają. Są wprawdzie niki niektórych kolegów na nowej liśćie, których pamiętam z poprzedniej, ale może zgubili odznake lub chcą mieć kilka. Ja swoja noszę na wszystkich spotkaniach i na razie wystarczy mi ta jedna. Troche cierpliwości. Nowi koledzy pewnie dojrzeja do chęci posiadania odznaki związanej z naszym hobby.

Witek.
lotnik
Posty: 32
Rejestracja: pt 27.paź.2006 - 16:24
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: lotnik »

Wysyłałem Ci na PW zgłoszenie do odznaki a nawet ilosć. Dopisz mnie do listy
Awatar użytkownika
Jankesszuwarek
Bywalec
Posty: 155
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:22
Lokalizacja: Trójmiasto
Moja broń:

Post autor: Jankesszuwarek »

Pierwszą gwiazdę już widziałem ,a jak będzie wyglądać ( przykładowo) nowa?Jakiś wzorek plissss.
Awatar użytkownika
George
Bywalec
Posty: 298
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 07:44
Lokalizacja: Północne Mazowsze
Moja broń:

Post autor: George »

tak samo jak pierwsza
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 39
Rejestracja: sob 14.paź.2006 - 16:47
Lokalizacja: z Mokotowa
Moja broń:

odznaka

Post autor: green_thunder »

...Panowie Polacy, mamy własną historię...

Mamy, i co ? Dwie skrzyżowane kosy? Wieczna martyrologia i listo-
pad ? Wieczne ponuractwo? A gdzie trochę luzu i zabawy?
Miał być Black Powder, a robi się iweb!
:-(
ODPOWIEDZ