100 użytkownik

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smoking Gun
Bywalec
Posty: 443
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 15:12
Lokalizacja: Trójmiasto (no prawie)
Moja broń:

100 użytkownik

Post autor: Smoking Gun »

Gratulacje dla "Antek", jest 100 użytkownikiem tego forum. :-D :banda:
LOROG

Post autor: LOROG »

100 użytkownik w 13 dzień od zalożenia forum na serwerze, To niezły wynik.
Choć osobiście to nie liczba użytkowników jest tak ważna, ważniejsze jest treść postów, których jest już 600 i to głównie na temat, a nie o bzdurach :)
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

100ówa to juz cos :D Pieknie Panowie czarnoprochowcy. Zaluje, ze tak na powaznie tylko jedna kobitka reprezentuje te piekna bron :lol: . I czy nie jedyna na tym forum?
Awatar użytkownika
andree
Bywalec
Posty: 364
Rejestracja: pn 16.paź.2006 - 19:20
Lokalizacja: Poznań
Moja broń:

Post autor: andree »

Gdyby spojrzeć na genezę forum przez pryzmat obowiązujacej dzisiaj, spiskowej teorii, to nasuwają się dość oczywiste wnioski :
1. likwidacja 'zielonego' była zaplanowana
2. daty akcesji do 'nowego' wskazują krąg Forumowiczów, którzy zostali o tym wczesniej powiadomieni.
A zupełnie serio - tematyczne forum nie moderowane nie ma szans na dłuższe istnienie - zawsze zostanie 'zamulone'.
O kosztach utrzymania nikt nic nie pisze - mamy filantropów ?

Cieszę się z koedukacyjnego charakteru forum i przy tej okazji pozdrawiam 'Kobitki' - może jakiś kreacjonista je rozmoży ?
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

...
Ostatnio zmieniony sob 25.lis.2006 - 19:41 przez mkowalczuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wiola
Bywalec
Posty: 105
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:41
Lokalizacja: BK Strzelców Czarnoprochowych Straży Zamkowej w Czersku
Moja broń:

Post autor: Wiola »

Andree, wiekszosc nas czarnoprochowcow, tych z tej setki oraz z kremowego, czy nieistniejacego szarego, jak wolisz zielonego, znamy sie od wielu, wielu lat, ja co najmniej od 4, a inni o wiele dluzej. Spotykamy sie czesto na zawodach, treningach, w mailach, na forach, jestesmy zgrana paczka i wszystko. Zostalo nam cieszyc sie, ze takie forum jest, a kalkulowanie, przeprowadzanie jakis tam dochodzen jest nie dla nas, jesli juz to dla wszystkich niewtajemniczonych.
ODPOWIEDZ