Gnat pod poduszką

Little_Drake
Posty: 6
Rejestracja: wt 23.cze.2020 - 22:11
Moja broń: Szeroki uśmiech

Re: Gnat pod poduszką

Post autor: Little_Drake »

No cóż, pan Jacek miał pecha i bardzo mu współczuję. Obejrzałem też wspomniany program - to, co mówi prokurator mnie przeraża.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 607
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Gnat pod poduszką

Post autor: RedGuy »

Nie może być tak że ktoś miał pecha. Wydaje mi się że przepisy powinny być jasne by ich nie interpretować na różne sposoby. Inaczej wyrok będzie zależał od osobistego podejścia sędziego i mało to będzie sprawiedliwe.
PosiadaczProcy
Posty: 97
Rejestracja: pt 10.maja.2019 - 14:10
Moja broń: brak

Re: Gnat pod poduszką

Post autor: PosiadaczProcy »

RedGuy pisze: pn 12.paź.2020 - 11:21 Nie może być tak że ktoś miał pecha. Wydaje mi się że przepisy powinny być jasne by ich nie interpretować na różne sposoby. Inaczej wyrok będzie zależał od osobistego podejścia sędziego i mało to będzie sprawiedliwe.
Wyskokie Swądy w osobach sędziów mają tzw. prawo swobodnej oceny faktów i dowodów...Jest to źródło nieustającego bezprawia i niesprawiedliwości w Systemie Bezmiaru Sprawiedliwości, ale przecież nie po to są sądy by wymierzały sprawiedliwość opartą na prawie i dowodach, ale po to by sądzić i wyrokować...
"Wysoki sądzie, w ostatnim słowie dopraszam się sprawiedliwości" 😢😢- drżącym głosem, z drżącymi kolanami powiada podsądny. "Żądania i nadzieje podsądnego są niczym nieuzasadnione"!! - wygrzmiał sędzia - "Tu proszę podsądnego jest Sąd więc podsądny może się spodziewać osądu swoich czynów przez funkcjonariusza Wysokiego Sądu a nie sprawiedliwości.Tu jest sąd, a nie sprawiedliwość! Podsądny może to sobie przeczytać na tablicy informacyjnej budynku"!!! 😁😁
ODPOWIEDZ